PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767516}

The Punisher

8,0 60 506
ocen
8,0 10 1 60506
7,2 12
ocen krytyków
The Punisher
powrót do forum serialu The Punisher

Jedna rzecz

ocenił(a) serial na 7

Człowiek który wybierał muzykę do Punishera powinien być czarnym charakterem w drugim sezonie.
Podobno John Wick planuje wrócić do zawodu tylko po to, żeby dorwać tego skur....na!

ocenił(a) serial na 7
MrXander

Co z nią nie tak? Mi się podoba, szczególnie kawałek z intra jest mega

RomanGun

Pomyliły mu się filmy. Ten gość miał chyba stworzyć muzykę do spaghetti-westernu

ocenił(a) serial na 9
MrXander

Lol. Tyler Bates, odpowiedzialny za ścieżkę do Punishera, robił muzykę do obu części Johna Wicka

ocenił(a) serial na 7
PanMrow

Może dlatego Zimmer ma taki status w Hollywood, On nie miewa az takich wahań formy.
Do tego In a heartbeat w waznym momencie jednego z ostatnich odcinków, czysta głupota, ponieważ ten utwór już się wpisał w historię kina i trudno uniknąć niewygodnych porównań.
Cały serial jest dosyć sporym rozczarowaniem, sam lubię psychologiczne podejście do tematu, ale żeby w serialu o mscicielu nie było żadnej zapamietywalnej sceny akcji?! Słabo. Szkoda odtworcy głównej roli, który poradził sobie wzorowo.

ocenił(a) serial na 6
MrXander

przypomnij sobie scenę jak kradli auta od mechanika, i haker pyta Punishera masz tyle fur dlaczego wybierasz Mustanga? a on - bo jest amerykański. Muzyka Country Rock pasuje do filmu o "patriotach" ;) ... dla mnie bomba, muzyka i film.

ocenił(a) serial na 8
mieszkoxxx

kurcze każdy ma swoją wizję na ten serial, na tego bohatera itp. Mi tez muzyka nie siadła, ale podejście psychologiczne jak najbardzej, a mimo tych róznic nadal kazdy z nas ocenia ten serial dosyć wysoko. Nie ma co chyba narzucać sobie nawzajem swojego gustu.

ocenił(a) serial na 10
MrXander

Za to muzyka w 1 zwiastunie pierwszego sezonu to już sztosik ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones