PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 145
ocen
7,9 10 1 44145
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Idealny przykład na to, że serial może się sprzedać bez nieskazitelnie pięknych aktorów :D

patmys

A kto Twoim zdaniem nie jest tutaj piękny? Niklaus, Elijah, Rebekah, Davina, Hayley, Freya.... nawet czarnoskóry Marcel. Wszyscy są tutaj naprawdę piękni, mimo że niektórzy nie są w moim guście. Dla przykładu wg mn Hayley jakąś miss serialu nie jest, ale trzeba przyznać, ze ma urodę :)

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

Według mnie nie są nadzwyczajnie piękni. Żadne z nich. To tylko moja opinia najwyraźniej ;)

patmys

Mężczyźni są przystojni, ale z kobiet najładniejsza jest Hayley. Rebekah też daje radę. Jedynie Camille mi wcale nie pasuje do serialu :/

patmys

A w którym serialu masz nieskazitelnie pięknych aktorów?

yvonneD

Autorce wypowiedzi może chodzi o to, że w Pamiętnikach Wampirów, rdzeniu The Originals trzej główni bohaterowie: Damon, Stefano i Elena to naprawdę piękni ludzie (choć Damon wcale mi się nie podoba).

asiulka026

Oni sa przystojni, ona jesl sliczna, ale do nieskazitelnie pieknych sporo im jednak brakuje :D

ocenił(a) serial na 7
patmys

Jak dla mnie w tym serialu są przystojni faceci jak i piękne kobiety... np. Nik, Kol, Davina, Hayley, nawet Elijah, Rebekah dają rade.. może są tacy aktorzy którzy jak dla mnie są niekonieczni np. Camille,Finn.... ale nie mozna tego powiedzieć o wszystkich... przynajmniej takie jest moje zdanie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones