PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 145
ocen
7,9 10 1 44145
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

bo nie chcę aby ona na zawsze pozostały martwe :(

ocenił(a) serial na 8
MrsVampire

Cami na 100 nie wróci, Davina na 99 też nie, ale jeszcze w tym odcinku ją pokażą :)

ale moim zdaniem pozostanie martwa, bo Danielle kręci jakieś tam filmy i chyba nie będzie mieć czasu na ewentualny powrót

ocenił(a) serial na 8
qvpnt

Wg mnie Davina na 100% nie powróci, bo niby jak, skoro jej dusza jest rozszczepiona na kawałki?

ocenił(a) serial na 10
qvpnt

eee to masakra ! :( ale do końca nie pokazali co się z nią stało .

ocenił(a) serial na 10
MrsVampire

"Wysadziła" się z Przodkami.

ocenił(a) serial na 10
MrsVampire

Davina już chyba nie ma szans wrócić. Jeżeli chodzi o Camille to bezsensu to wszystko bo po co był ten związek z Klausem skoro zaraz później ją zabili. Może jeszcze jakoś wróci ;)

użytkownik usunięty
chthc

Skoro nie ma drugiej strony to raczej nie ma szans, bo jej dusza albo nie istnieje albo znalazła spokój nie wiadomo gdzie, więc nie da się jej przywrócić.

ocenił(a) serial na 6

w serialach tego typu jest wszystko możliwe ;) choć aktorka zakończyła już współpracę z TO. Macie racje z Camille to bezsensu wyszło w tym sezonie, skoro chcieli się jej pozbyć po kija ta akcja z wampiryzmem, po to by po kilku odcinkach ją zabić... dziwne ;)

użytkownik usunięty
Alicja_kosmitka

No niekoniecznie. Nie mogą sobie przeczyć aż do tego stopnia. Skoro jej dusza najprawdopodobniej nie istnieje albo istnieje w miejscu, w które nie można w żaden sposób ingerować to niby jak mają ją przywrócić? Chyba że zrobią z niej zombiaka, ale fanom Camille chyba nie o taki powrót chodzi.

ocenił(a) serial na 6

Myślę, że mogą naginać rzeczywistość, z tego co piszecie o Pamiętnikach Wampirów :) choć nie sądzę że Camille powróci ;)

użytkownik usunięty
Alicja_kosmitka

Ale nie aż tak. Wcześniej sprowadzanie zmarłych było wytłumaczone istnieniem drugiej strony. Wymyślanie kolejnych sposobów będzie już kompletnym przegięciem. Może to i jest serial fantasy, ale to uniwersum musi się rządzić jakimiś prawami. Wciskanie czegoś pozbawionego całkiem logiki i tłumaczenie "w serialach tego typu wszystko jest możliwe" to najszybsza droga na dno.

ocenił(a) serial na 10
Alicja_kosmitka

Camille na pewno nie wróci. Sama aktorka na twitterze się żali,że straciła pracę w TO.

ocenił(a) serial na 7
pepati_filmweb

Aktorki zrezygnowaly czy wyrzucone czy dlaczego taka decyzja??

ocenił(a) serial na 6
anulka88

Leah nie zrezygnowała sama, Julie po prostu są usunęła ;( co do drugiej nie jestem pewna :)

MrsVampire

Cami ma wrócić w 4 sezonie

Request_

potwierdzone info :)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones