PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 170
ocen
7,9 10 1 44170
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

To są wampiry?

ocenił(a) serial na 1

Widzę że kiczowate filmiki o "wampirach" nadal są w modzie.

ocenił(a) serial na 6
Emzz21

daj jakiś niekiczowaty tytuł o wampirach

ocenił(a) serial na 5
air87

Dracula, Wywiad z wampirem ;)

ocenił(a) serial na 6
earnshaw1847

Który Dracula bo było kilka wersji...?
I co sprawia że w "Wywiadzie" wampiry nie są kiczowate a tutaj są? Zaznaczam że nie mam zamiaru bronić tu na śmierć i zycie postaci z tego serialu... ale jak dla mnie Pamiętniki to romasidło dla nastolatek z wieloma minusami. Tutaj natomiast Pierwotni wyglądają całkiem porządnie na tle innych filmowych wampirów. Okrucieństwo miesza się z melancholią, przebiegłość z emocjonalnym rozchwianiem. Jednym słowem wszystko co dobrze skrojony wampir mieć powinien. No oprócz wielomilionowego hollywoodzkiego budżetu. Myślę że wiele osób z góry zakłada że to g@wno patrząc przez pryzmat żenujących Zmierzchów a tak naprawdę nie dało nawet cienia szans na obiektywną ocenę.
Zamierzam zobaczyć jeszcze parę odcinków bo jak na razie skłaniam sie ku mocnej siódemce

ocenił(a) serial na 5
air87

Nosferatu - symfonia grozy (1922)
Dracula (1992)

W Wywiadzie z Wampirem wampiry są istotami bardziej złożonymi, ich czyny i rozterki egzystencjalne są bardzo interesujące i nie przerysowane, a z tych seriali o wampirach bije taką sztucznością, nie ma aury tajemniczości, grozy, czuje się pewien fałsz w tych niby porywach okrucieństwa pomieszanych ze sztucznymi emocjami i łzami. W The Originals mamy bandę nudziarzy, która tak na prawdę tylko snuje się po Nowym Orleanie i ciągle wplątuje się w coraz bardziej żenujące, durne i wtórne historie (Klaus miejscami nawet nieudolnie podrabia Lestata;)). Nic z tego nie wynika. Wałkowanie w kółko tego samego = nuda. Ja ich bardzo lubiłam w TVD, nawet pierwsze kilka odcinków tego serialu były dobre, ale teraz co najwyżej 5/10 i już lepiej przestać to oglądać.
Zgadzam się, że Pamiętniki to głupawe romansidło (chociaż pierwsze 3 sezony były bardzo dobre), ale i tak lubię to oglądać jako telenowelę, do której się przyzwyczaiłam ;)

ocenił(a) serial na 5
Emzz21

nie rozumiem zachwytu nad tym serialem, jest denny i nudny, a oceny to same 10 czy 9, no cóż zrobić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones