PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 160
ocen
7,9 10 1 44160
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Począwszy od doboru aktorki grającej Camille (wygląda staro), jej funkcjonowanie w fabule, i brak logiki w działaniu są strasznie wkurzające.

Spoiler 1x11

Laska idzie do Klausa i mówi mu, że wie o wszystkim bla bla. Co NORMALNIE zrobiłby Klaus?
- Zabiłby ją z miejsca. Ja chętnie mu pomogę. Ale nieeeee... wątek głupiej blondi będzie się ciągnął jak flaki z olejem, bo musieli jakoś wypełnić lukę po Caroline.

ocenił(a) serial na 10
marlakjohn

Masz rację! Kiedy usłyszałam jak powiedziała, że cały świat się dowie o Klausie itp. To poleciałam z krzesła ze śmiechu. Czym prędzej Klaus znów rzuci na nią urok, by opuściła tą obsadę...
Faktem jest też to dlaczego ona zostanie jeszcze w TO to, że Klaus zakumplował się z jej wujem. Więc długo to potrwa.
Może zginie z rąk czarownic i bd mieć ją z głowy :D?? Co myślisz??

ocenił(a) serial na 9
anne22

Wiem, że to '' co myślisz'' nie jest do mnie ale powiem że nie raczej jej tak szybko nie usuną z TO. Miała już sb fajnie wyjechać i szczęśliwie żyć to jednak znaleźli sposób by ją zatrzymać co więcej widać, że Klaus ją lubi i tak jak na początku w VD Caroline i faktycznie wypełniają postacią Camille lukę po Caroline co mi się nie podoba, bo Caroline jak dla mnie była jeszcze spoko a Camille po prostu nie trawię.

ocenił(a) serial na 10
Karciaaa

Ale ona go nie lubi i coś czuję, że teraz bd przymilać się do Marcela by wkurzyć Klausa.
Mogli ładniejszą aktorkę wziąć do tej roli wtedy bym zrozumiała, zachowująca się całkiem inaczej niż "ta" teraz. Kompletnie inna osobowość mogłaby być.

Karciaaa

Zgadza się! Caroline +Klaus= perfekcja a ta głupia Camille to takie flaki z olejem, "o mój borze co ja teraz poczne mój brat umarł bla bla bla sratata" oby ją w końcu usunęli!!!

ocenił(a) serial na 6
anne22

Wydaje mi się, że będą ciągnąć jej wątek ze względu na brak wątku miłosno - nienawistnego (Klaus & Caroline) jaki przyciągał widzów w VD. Będzie dokładna powtórka, daję sobie ręce odciąć :) Najchętniej zobaczyłaby, jak Klaus osobiście ją zabija, ale nie sądzę, że do tego dojdzie.

Ogólnie sądzę, że serial ma potencjał i nie męczy jak VD, ale ma też wiele niedociągnięć i naciągnięć:P

ocenił(a) serial na 10
marlakjohn

A Marcel? Przecież do niego zacznie robić umizgi w następnym odc.

ocenił(a) serial na 6
marlakjohn

Nie przesadzajmy z tym starym wyglądem :) Laska spoko, na pewno ładniejsza od aktorki grającej Caroline

ocenił(a) serial na 9
bravewarrior

nie lubię zarówno Caroline jak i Camille, obie nie grzeszą urodą i inteligencją XD ale to tylko moje zdanie

sylwiaguns

Ja też nie lubię ani jednej ani drugiej ;) Z charakteru obie są beznadziejne i moim zdaniem nieszczególnie ładne. Obie mnie irytują, nie rozumiem dlaczego Klausa ciągnie do takich nijakich panienek.

HuntressOfDreams

ja tam myśle że Caroline jest jakieś 10000 razy fajniejsza i łądniejsza, w TVD 1 sezonie rzeczywiście była nie do zniesienia ale w 4 i 5 to jedna z moich ulubionych postaci damskich się zrobiła! :)

użytkownik usunięty
marlakjohn

dokladnie, wg mnie chcieli udobruchac fanow klaroline i nie wyszlo.
camille jak na razie absolutnie nic nie wnosi do fabuly.
a ten kto pisze, ze jest ladniejsza od candice accoli.... bez komentarza. candice jest przepiekna

ocenił(a) serial na 9

nie chcę się kłócić czy coś, ale przyglądam się temu zdjęciu http://www.wallpapers-photos.net/wp-content/uploads/2012/12/new-Candice-Accola-p hoto1.jpg i zastanawiam się co w niej jest pięknego XDDD
ma ładną figurę, ale nic więcej, ale cóż, rzecz gustu

użytkownik usunięty
sylwiaguns

to nie jest najlepsze zdjecie Candice, ale wg mnei nei wyglada na nim zle, wrecz przeciwnie.
http://4.bp.blogspot.com/-MeeRlvA_dVg/Tirh1CBV97I/AAAAAAAAALI/l-rtq2f8RBc/s1600/ Candice-Accola-Curly-updos.jpg
http://images4.fanpop.com/image/photos/16400000/New-HQ-Headshot-candice-accola-1 6474223-1200-1500.jpg
http://24.media.tumblr.com/3027d6f9582ef30228a08723f7cbd5c3/tumblr_mp2dym8Ocv1qg wcnoo1_500.png
http://amokmagazine.files.wordpress.com/2013/10/candiceaccola.jpg
http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20120411210557/vampirediaries/images/4/4d/ Candice-Accola-Photo-American-Actrees-3.jpg
ja wiem,z e wyglad to kwestia gustu itp (bo bedac w temacie TVD i TO sama zastanawiam sie zawsze dlaczego tyle osob zachwyca sie Nina Dobrev;p jest ladna ale wg mnie chcociazby Candice jest o wiele piekniejsza;p)

to ja nie wiem, kogo Wy uwazacie za pieknego;p

ocenił(a) serial na 7

Popieram, dla mnie Candice jest prześliczna! Aż mnie oczy bolą od jej urody! :D Sliczny blondzik, sliczne zabki, slodka buzia, zawsze sympatyczna i entuzjastyczna. Czasami pokaże pazur, wtedy jest sexy. Jej pzemiana to chyba moj ulubiony moment w serialu!

użytkownik usunięty
TequilaSunrise

tez wole ja 100 razy jako wampira xd choc w 5 sezonie nie bardzo wiedzieli jak pociagnac jej watek, dopeiro ostatnio troche ruszyli ją z miejsca;p

TequilaSunrise

Dziewczyna ładna i słodka, trzeba to przyznać, ale moim zdaniem jest taka... dziwaczna. W sensie brwi tej aktorki są takie dziwne, nie że coś, że ja jakimś ideałem jestem, broń Boże!

ocenił(a) serial na 9

na żadnym z tych zdjęć mnie nie zachwyca... jest najprzeciętniejsza w świecie.
dla mnie piękna jest np. Phoebe Tonkin.

użytkownik usunięty
sylwiaguns

Phoebe jest rownie piekna, a jesli mialabym wybierac to ja chyba poszlabym w typ urody Candice. ;)

ocenił(a) serial na 9

ok, rzecz gustu jak już pisałam :)

sylwiaguns

Właśnie.... Kurde przecież i Camille i Rebekah i Caroline i Hayley... one wszystkie są piękne, ale szczerze powiedziawszy to żadna nie jest jakaś zachwycająca. Nie obrażając aktorki Camille, ale ona jest dla mnie pomyłką, gdy zanim zaczęłam oglądać ten serial i oglądałam jakieś pojedyncze sceny na YT to pomyślałam, że jest trochę za poważna z wyglądu i jeszcze jej niski głos dodaje jej lat. Nie jest zła, ale nie dla Klausa nooo :D Nie mówię, żeby dać mu jakąś małolatkę, siksę coś typu Caroline, ale jakąś ładną dziewczynę z "tym czymś" :D

marlakjohn

mi ona w ogólnie nie pasuje. tak jak już było powiedziane wygląda staro i dodatkowo jej zachowanie nie pasuje do klimatu. Naciągana jest ta postać, chociaż podejrzewam że reżyser plauje dla niej jakiś specjalny wątek. Nie pasuje mi też chemia między nią a Klausem, bo jednak przywiązałam się do połączenia Klausa i Caroline. Szczególnie po jednym z ostatnich odcinków TVD,

ocenił(a) serial na 9
marlakjohn

Chyba jestem jedną z niewielu osób, która lubi Camille i czeka na jakiś ciekawy wątek dla niej. Podobają mi się też jej rozmowy z Klausem, choć gdy zagroziła wydaniem go, chciało mi się śmiać. :D
Pewnie moja sympatia do niej wynika z faktu, że nie oglądałam TVD i nie znam tej całej Caroline. Zresztą jej wątek romantyczny z Klausem i tak by mnie nie pociągał nawet gdybym go znała. Tak samo nie pociąga mnie ta romantyczna otoczka między Klausem a Cami.

użytkownik usunięty
deathmaster

moja niechec do niej nie wynika z watku Caroline;-) a te jej rozmowy z Klausem wg mnie sa strasznie sztuczne, robione na sile, pod Klausa - ten fakt za to moze juz absolutnie wynikac ze znajomosci Klausa z TVD.
ja wlasnie uwazam, ze nic tak naprawde w tym serialu sie z nia nie wiaze i serial to czylby sie tak samo bez jej postaci;p
jesli faktycznie czeka ją ciekawy watek - byc mzoe ja polubie:-) na razie nie przypadla mi do gustu

ocenił(a) serial na 9

Poruszyłam wątek Caroline, bo zauważyłam, że większość wspomina ją, gdy wyraża swoją niechęć do Camille. Ale rozumiem, że są osoby, dla których nie ma to w ogóle znaczenia.
Dla mnie Camille jest sympatyczna póki co i tyle mi wystarczy do lubienia jej. ;) Nieco zagubiona i czasami głupia, ale liczę, że się rozwinie. No i nie jest wcale taka brzydka i stara, jak niektórzy mówią. Bywa za to przesłodzona, co mnie troszkę irytuje(ten stój anioła na balu, ugh!), ale ogólnie oceniam ją na plus. Musi się po prostu dziewczyna rozkręcić, bo stosunkowo od niedawna wie o wszystkim i nie wymazują jej pamięci. Nie zdaje sobie jeszcze dokładnie sprawy, z czym ta wiedza się wiąże oraz czym tak dokładnie jest Klaus i jemu podobni. Jasne, wie, że są wampirami, ale nic poza tym. Liczę, że do końca sezonu coś ciekawego z niej wycisną, bo mimo wszystko każda postać ma potencjał ;)

użytkownik usunięty
deathmaster

wydaje mi sie, ze wcisna jej watek, chociazby z koneicznosci;p bo pozostawienie jej tak na boku byloby naprawde .. glupie(?) ze strony tworcow;p wowczas faktycznie udowodniliby, ze Camille byla tylko zapychaczem po Caroline;]
brzydka i stara... brzydka na pewno nie - chociaz jak jeszcze raz zwiaza/upna jej wlosy - w ostatnim odcinku wygladala ladnie w rozpuszczonych, a te 'fryzurki' jakie nosila do tej pory jej nie sluza. stara - faktycznie wyglada bardzo powaznie, n oale bez przesady.;p
ja poki co jestem na nie, ale nie twierdze, ze nie ma opcji, by sie to zmienilo;p

ocenił(a) serial na 8

Trochę tego porównania do Caroline nie rozumiem. Jedyne co łaczy te dwie postacie to.. kolor włosów? Caroline jest naiwna, łatwowierna, niepewna swojej pozycji, pyszna, chociaż jednocześnie oddana przyjaciołom i pewna siebie. Cami jest dojrzała, nie daje się łatwo wplątać w te wszystkie porachunki wampirów i czarownic, własciwie jest trochę ponad to, a to że się w ogóle w to angazuje jest poza jej wolą, została w to wplątana. Moim zdaniem wypełnia tę lukę która jest w TVD i TO od wielu sezonów. To znaczu jak się zaczynało TVD było o wampirach pośród ludzi, ukrywaniu się przed ludźmi itp. teraz jest już tylko o wampirach a z ludzi w TVD została jedna postać (Matt), która pojawia się co pięć odcinków niemalże i ma znikome znaczenie. Cami jest właśnie taką postacią ludzką która nie chce się mieszać w nadnaturalne intrygi a mimo to jest w nie wrzucona i jest według mnie bardzo ciekawa. Szczególnie że jak na razie jest bardzo rozgarnięta (mimo że ciągle sporo nie rozumie bo po prostu nie dopuszcza się jej do informacji, kasuje pamięć itp). Jest to postać, która dała radę przeciwstawić się compulsion (i to Originalsa), wcześniej jedyną postacią która była w stanie przezwyciężyć compulsion był ojciec Caroline o ile pamiętam i częściowo Stefan kiedy Klaus kazał mu zabić Elenę (powstrzymywał się, ale tylko spowolnił wykonanie rozkazu w sumie). Cami uwolniła się od compulsion sprytem (zostawiając sobie wskazówki) podoba mi się ten motyw.

użytkownik usunięty
Nezumi

uwolnila sie od niego dzieki Davinie;p ale probowala sama dac sobie sygnaly;_-)

ja nie porownuje jej do Caro - po prostu po DOTYCHCZASOWEJ jej pozycji w serialu tak oceniam jej role ( fani byli wsciekli za uciecie lubianego przez nich watku, wiec chciano ich udobruchac;p)

ocenił(a) serial na 8

Całkowicie się tego compulsion pozbyła za pomocą Daviny, ale wskazówkami też sobie radziła (tylko oczywiście Klaus jak to odkrył to znowu jej skasował pamięć). Nie przypominam sobie żeby jakakolwiek inna postać poza ojcem Caroline była w stanie przechytrzyć compulsion w jakikolwiek sposób. Wszyscy zawsze piją werbenę tylko. No jeszcze jak dobrze pamiętam Kath raz przechytrzyła compulsion myląc Damona tak, żeby zabił Elijah. (Damon myślał, że kiedy to zorbi Kath będzie zacompellowana na zawsze, a tymczasem uwolnił ją od compulsion).

ocenił(a) serial na 8
marlakjohn

Jak dla mnie to najciekawsza, mająca najwięcej osobowości postać obecnie. Ma ciekawą historię z tym byciem zaplątanym w sprawy wampirów i czarownic nawet o tym nie wiedząc itp. jak dla mnie fajnie że są postaci ludzkie, które trzymają serial na ziemi zamiast ciągle silniejszych wampirów i czarownic. I podoba mi się jej relacja z Klausem, nie dziwi mnie że jej nie zabił bo mu na niej zalezy przecież i to widać.

ocenił(a) serial na 9
Nezumi

Miło poczytać opinię kogoś, kto też nie ma nic przeciwko Camille. Jak oglądam odcinki na żywo i patrze na chat, to przy każdej scenie z nią wszyscy zaczynają ja wyzywać, a ja naprawdę ją lubię. Zgadzam się, że na plus dla niej jest to, że nie jest wampirem czy wilkołakiem, tylko właśnie człowiekiem. Jej spojrzenie na całą fabułę jest przez to ciekawe, bo zarówno wampiry, jak i wilkołaki oraz wiedźmy, chcąc coś osiągnąć przez cały czas, jakieś korzyści, a Camille jako człowiek stara się po prostu przetrwać i nie zwariować.

ocenił(a) serial na 10
marlakjohn

A ja mogę się założyć, że zrobią z niej wampira. To jest pewne i dopiero się zacznie ją porównywać do Caroline.

ocenił(a) serial na 8
anne22

Z jednej strony to bym tego nie chciał.. z drugiej to byłoby ciekawe zobaczyć jak sobie poradzi z wampiryzmem. xD

ocenił(a) serial na 10
Nezumi

Albo nie da sobie z tym rady i ktoś będzie musiał wykończyć :D

ocenił(a) serial na 8
anne22

Nieeee.. nie sądzę żeby to zrobili. Pewnie zmieniłby się jej charakter o 180 stopni, ale żeby ją to przerosło nie sądzę.

ocenił(a) serial na 10
Nezumi

Albo trafi się jakiś silny wampir i wyrwie jej serce, or! .... Wilkolak, zrobi " cap!" i koniec pieśni :D

ocenił(a) serial na 8
anne22

Widać że się jej prędko nie pozbędą. xD Jest bezpieczna przynajmniej przez pierwszy sezon.

ocenił(a) serial na 10
Nezumi

Przez pierwszy tak, niekoniecznie w drugim :D
Ale mam nadzieję, że rzadko będą ją pokazywać.
Ale po zobaczeniu zdj. z 14 odc i jej to we mnie się krew gotuje od razu:D

ocenił(a) serial na 7
marlakjohn

Uff, a myślałam, że to tylko moje oczy są wadliwe^^
Jak dla mnie też staro wygląda - ok, różne typy urody są i dziewczyna brzydka nie jest, ale wygląda na 10-15 lat starszą od Caroline.

I tak, też spadłam z krzesła xD
O mój boże, powinien jej z miejsca urwać łeb.

diana6echo

I mówi się, że nie powinno się zwracać uwagi na wygląd aktora a na jego rolę, nie? :D Ale dla mnie Camille i Niklaus to pomyłka - wizualnie, bo relacje jeszcze jestem w stanie znieść. Sądzę, że połowa ludzi (w tym ja), która nie lubi Camille albo nie widzi jej z Klausem, zmieniłaby zdanie gdyby Camille grała inna aktorka :D

użytkownik usunięty
asiulka026

Jak dla mnie aktorka grająca Camille wygląda staro i niezbyt atrakcyjnie. Jest o rok młodsza od Candice King, a wygląda jakby była z 10 lat starsza. Jednak nie z tego powodu nie lubiłam postaci Camille. Nie podobała mi się jej niekonsekwencja, myślenie "o jejku, ja tu jestem najważniejsza", rzucanie się do każdego po czym trzęsienie portkami w obliczu zagrożenia i bezdenna głupota. Zawsze przypominała mi takiego szczeniaczka, który szczeka i próbuje groźnie wyglądać zza ogrodzenia, ale wystarczy tupnąć nogą, żeby skulił się i uciekł.

Krowa, która dużo ryczy, mało mleka daje :P Hehehe bardzo mi to do niej pasuje :)
Ej ale to też niesprawiedliwość - Elijah kręci z taką ładną Hayley (albo w tvd Katherine), Kol z Daviną, Marcel z Rebeką, a Klaus szczerze powiedziawszy jakiś miss nigdy nie dostaje (choć już wyglądem lepsza jest Caroline od Camille to obydwu tak samo nie lubię w shipach z hybrydą).

marlakjohn

https://www.facebook.com/pages/The-originals-PL/207635612777949?notif_t=page_new _likes

marlakjohn

Dokładnie, strasznie mnie irytuje i mam nadzieję na jej jak najwcześniejszą śmierć.

ocenił(a) serial na 9
marlakjohn

Powiem szczerze. Od kilku odcinków, przy każdej scenie z tą blondi. Moje pierwsze zdanie: Niech ją w końcu ktoś ukatrupi.
Pod koniec sceny z Camille, moje ostatnie zdanie: Niech ją w końcu ktoś zapier***.

Cały czas narzeka, chce się mścić, ale nie potrafi się mścić, pośród nieśmiertelnych i czarownic rzuca życzeniami, groźbami i żądaniami, a przecież jest tylko człowieczkiem napompowanym werbeną. Wszyscy jej powtarzają, jak to w świecie potworów nie ma dla niej miejsca, wszyscy chcą jej dobra, wszyscy chcą ją chronić, a ona - jak dziecko - na złość babci chce sobie odmrozić uszy.

Dobrze chociaż, że w krytycznej sytuacji stanęła po stronie zwycięzców, bo jakby się rzuciła ze sztyletem na Klausa to bym sobie chyba ten serial odpuścił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones