PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 145
ocen
7,9 10 1 44145
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

S05E13

użytkownik usunięty

- Nie minęło 5 minut a ja już chciałam wyłączać odcinek. Serio musieli znowu ściągać tą martwą jęczydupę Cami? Hayley zasłużyła na większy udział w tym odcinku niż stanie i gapienie się na Hope przez może 5 sekund.
- To ile w sumie już było tych "ostatnich istniejących" kawałków białego dębu? Pierwszy miał Mikael. OK, rozumiem, zachował na wszelki wypadek. Most Wickery - samosiejka, nie przewidzieli tego, zdarza się. Figurka - już to było trochę naciągane, ale OK, Klaus mógł zapomnieć. Nagle kolejny nie wiadomo skąd. Żenada. Pewnie w "Legacies" znajdzie się jeszcze z pięć.
- Skoro Elijah i tak chciał umrzeć to po co Klaus się poświęcił? Nie oszukujmy się, zostawił córkę samą sobie. Kol jak to Kol raczej będzie trzymał się z daleka, Freya będzie wychowywała dziecko z Keelin, Rebekah będzie miała swoje ludzkie życie u boku Marcela. Hope zostanie sama. Poza tym, poza niemowlęctwem Klaus był w jej życiu w sumie może z kilka miesięcy. No i Caroline... Klaus zasłużył na lepsze zakończenie. Elijah w ogóle mi nie szkoda. Chciał wszystkich umoralniać chociaż tak naprawdę nigdy nie był lepszy. Poza tym, za Hayley nie zasłużył na szczęśliwe zakończenie.
Podsumowując: Rozczarowujące i beznadziejne zakończenie. Nie mam ochoty oglądać nawet pierwszego odcinka "Legacies". Ktoś powinien kopnąć Plec w to jej wielkie dupsko i zabrać dostęp do komputerów, maszyn do pisania, kartek papieru i długopisów, żeby już niczego nie napisała. Tak popsuć serial... Brak słów.

ocenił(a) serial na 10

W sumie to Elijah powinien się poświęcić i przyjąć Pustkę a nie Klaus, powinno się tak stać za to co zrobił Hayley czyli nic. A tak to obaj sobie odebrali życia a Klaus zasługiwał na życie pełne szczęścia z Hope i zabrać ją w świat. Beznadziejnie zakończyli serial a po Legacies to po Alaricu w ogóle nie widać że się postarzał :/. Nawet Caroline mogła lepiej skończyć a tak to dalej będzie sama. Ludzie czekali latami na zjednoczenie Klaroline a Plec to zd*piła, niech wraca do swoich kotów a nie bierze się za pisanie :/

ocenił(a) serial na 8

Jestem bardzo rozczarowana finałem. Jedyne dobre zakończenie mają Rebekah i Marcel. Faktycznie mogli oszczędzić Niklausa, ale gdyby to zrobili to byłoby sprzeczne z jego charakterem- przecież on zawsze musiał postawić na swoim.
Zdecydowanie moje ulubione sceny to: pocałunek Klausa i Caroline, gdy wszyscy są tacy radośni przy tej kolacji, ognisko z karteczkami, pożegnanie Klausa i Elijah z Rebekah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones