PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 145
ocen
7,9 10 1 44145
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Jest to oczywiście tylko moja opinia, ale uważam, że w pierwszym sezonie więcej się działo, np: było więcej bijatyki ;/ Sezon drugi też jest świetny, ale fabuła jest lekko naciągana. Chociaż po odcinku 13 zapowiada się ciekawe widowisko ;D
Ogólnie, to przydałoby się : "Gentlemen, shall we?" w wykonaniu Elijah :D

pomsta1350

Ciężko jest się zgodzić gdyż fabuła się po prostu rozrasta. Dochodzą nowe wątki, nowe postaci i ciężko by było twórcom pozostać przy robieniu rzezi non stop. Uważam, że serial idzie w dobrym kierunku (wybuch domu, pojawienie się Freyi). Także pozostaje Nam czekać na więcej i liczmy, że trzeci sezon pozamiata :)

ocenił(a) serial na 10
electrode

No prawda, może trochę przesadziłem. Zapomniałem w sumie o akcji z Mikael'em na początku sezonu. Pojawienie się Freyi faktycznie stało się interesujące, ale patrząc na to, jak przywitała Finn'a, można myśleć, że będzie ona wrogiem głównych bohaterów czy sojusznikiem? Mam nadzieję, że ten głupiec Finn już zdechł na dobre, i pozostaje pytanie, czy Freya nie będzie go chciała pomścić? :D

ocenił(a) serial na 8
pomsta1350

:::::::::::SPOILER::::::::::::::::::

Finn jednak nie wykitował, a patrząc na to jak Freya się zachowuje w stosunku do niego, to mozna sie spodziewać że ta dwójka będzie mieszać pomiędzy Klausem i resztą rodzinki, głównie ze względu na obawę przed Dhalią

pomsta1350

też tak uważam, bardziej było to realne, a w 2 troszke za duzo wymyslania, ale kocham ten serial za przywrocenie Kola. Jest boski- szczegolnie Daniel <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones