PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 120
ocen
7,9 10 1 44120
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Od 3 miesięcy dzień w dzień oglądałam Pamiętniki,w których się zakochałam i nie wiem co dalej,warto oglądać Pierwotnych ? Fajne to ? Przecież nie zacznę oglądać Pamiętników od pierwszego odcinka jeszcze raz,bo mnie mąż do psychiatry wyśle !!! ;)

ocenił(a) serial na 9
mon_star

pewnie, że warto! na początku może jest średnio, ale potem się rozkręca i jest chyba nawet ciekawiej niż w pamiętnikach :D

ocenił(a) serial na 8
mon_star

zdecydowanie polecam ! Osobiście przyznaje, że zrobiłam sobie przerwę od serialu w trakcie drugiego sezonu, ale powrót do niego był dobrą decyzją. W dalszych sezonach robi się coraz ciekawiej i czekałam na każdy odcinek z niecierpliwością :D

Milena2907

Dzięki,chyba się skuszę :)

ocenił(a) serial na 7
mon_star

1 sezon ok ale im dalej tym gorzej. Powielane schematy, ciągle te same osoby się zdradzają nawzajem, ciągle te same osoby odchodzą zeby pod koniec sezonu wrócić i tak co sezon.
crossovery z pamiętnikami są wręcz koszmarne [tak jakby od niechcenia] a 3ci i 4ty sezon to były męczarnie.
Dla Klausa idzie obejrzeć ale reszta postaci po 2gim sezonie zaczyna irytować.
Ale jak jesteś super fanką Pamiętników i nie przeszkadzały ci absurdy w [katastrofalnym 8 sezonie] to i Originals ci się spodoba.
5ty obejrze tylko dlatego że jest ostatni....

coolerss

Uwielbiam Pamiętniki,choć faktycznie jest to bajka nad bajki,w zasadzie mogłaby się nie kończyć,przecież Enzo był do wyciągnięcia,skoro 100 razy można było kogoś wsadzać i wyciągać z zaświatów to tu akurat Bonnie się poddała i nie szukała rozwiązania. Aż nie do wiary ;)
No,ale jakos trzeba było serię zakończyć,zwłaszcza,ze Nina odeszła po 6 sezonie to i tak zwinnie wybrnęli z sytuacji i dało sie dalej oglądać. Szkoda,ze nie zostawili żadnej furtki i na pewno nie będzie już kontynuacji. Co do pierwotnych,to Klaus był wspaniały,jedna z lepszych postaci i dlatego też ciekawi mnie co tam u niego słychac ;D

ocenił(a) serial na 7
mon_star

ostatni odcinek pamiętników był jednym z najgorszych finałów 'serialu' jaki oglądałem a mam skończonych ponad 60 seriali takze tego ...
Tam można było wszystko zrobić inaczej i lepiej. Nikt nie musiał ginąć a jezeli już to nie w tak beznadziejny i nietrzymający się kupy sposób.
Klaus to Klaus dla niego przebrnąłem przez cały 3ci i 4ty sezon...choć nie było łatwo

coolerss

Racja,też byłam zawiedziona,szkoda...

ocenił(a) serial na 9
mon_star

Pamietniki byly super ale ten film jest rowny tak samo swietny i nawiazuje do pamienikow pniewaz aktorzy z pamietnikow rowniez wystepuja tutaj goscinnie wiec powiem ci ze bys sie nie zastanowaial tylko ogladala bo sam bylem wielkim fanem pamietnikow a The Orginals poczatkowo sie dopiero rozkrecaja ale akcje i historie sa superowe,w tym roku ma wyjsc ostatni 5 sezon chodziasz 4 sezon zakonczyl sie tak jak by juz nie byla potrzebna kontynuacja wiec napewno cos wymysla

pawelek175

ooooo nie wiedziałam,że aktorzy z Pamiętników wystepują gościnnie,extra,dzisiaj zacznę oglądać :)

użytkownik usunięty
mon_star

Ja jakoś miałam taką niechęć, nieufność do TO, ciężko mi było się zebrać, aby obejrzeć, jednak jakoś w przerwie przed 8 sezonem pamiętników było mi tak trudno bez TVD, że z nudów odpalilam TO. No i przepadłam na całe dnie :)
Nie wiem co ze mną będzie, gdy skończy się TO ;((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones