PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 120
ocen
7,9 10 1 44120
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Oby nie! Teraz kończy się TVD, PLL, Teen Wolf chybabym nie przeżyła, gdyby skończyło się jeszcze The Originals haha. Nie będę mieć co oglądać

ocenił(a) serial na 10
breakeven

Ponoć ten sezon będzie krótszy, więc można się trochę obawiać co do kontynuacji serialu.
Albo nauczyli się, że bez sensu jest przedłużać i dodawać co rusz to nowego złego bohatera, gdy zginie poprzedni. Więc nie wiem jak będzie z serialem, mam nadzieję, że wymyślili coś że oglądalność skoczy na wysoki poziom.

breakeven

Nie ma co się raczej nastawiać na 5 sezon. Skrócili odcinki ze względu na finałowy sezon TVD i chyba twórcy postanowią zakończyć historię o Pierwotnych zaraz po TVD. Ale to tylko moje krakanie oparte na niepotwierdzonych plotkach.

ocenił(a) serial na 8
asiulka026

To ile odcinków będzie miał 4 sezon?

ocenił(a) serial na 6
breakeven

Póki co mówi się o 13 odcinakach...

ocenił(a) serial na 10
Alicja_kosmitka

Pewnie też będzie miał 16 jak TVD.

breakeven

PLL to jaki serial pełen tytuł?

ocenił(a) serial na 8
martaksp_87

Pretty Little Liars, a w polskiej wersji Słodkie Kłamstewka :)

ocenił(a) serial na 7
breakeven

http://seriale.news/2017/03/14/the-vampire-diaries-aby-pewno-koniec-serii/

ocenił(a) serial na 10
coolerss

Być może z tą szkołą wypali i stworzą kolejny serial, gdzie z dawnej obsady jest Caroline i Alaric do tego może jeszcze Jeremy. Ale widzę, że mogliby stworzyć nowy serial dziejący się w MF w szkole dla uzdolnionych, kilka lat do przodu. Może Plec już tryska pomysłami nad nowym serialem ;)

ocenił(a) serial na 7
anne22

Jeremy odpada moim zdaniem. Jakby go chcieli w serialu to w TVD już by go wczesniej przywrócili.

ocenił(a) serial na 10
breakeven

Będzie 5 sezon ! :D Chwalmy twórców :D
The Originals, which hails from executive producer Julie Plec, will return for a fifth season. A spin-off of The Vampire Diaries, the series follows the original family of vampires in New Orleans.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones