PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 145
ocen
7,9 10 1 44145
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Zaczęłam go oglądać jedynie dla przystojniaka grającego Kola, czy jak mu tam. Serial strasznie irytujący, jedna wielka patologia i wkurzające postacie. Mam nadzieję, że Kol wróci, bo jak nie to nie ma po co oglądać dalej :P

robipati

Patologia? Przepraszam Szanowną osobę, ale wypowiadanie się w taki sposób o czymś, jest zwykłą parodią. Czas Ci pokaże, że filmy tudzież seriale ogląda się m.in dla fabuły, a nie dla przystojnego aktora. Osoby twojego pokroju nie powinny móc oceniać, a tym bardziej komentować - cokolwiek. Zatem następnym razem gdy coś Ci się nie spodoba i zaczniesz pisać, że jest to patologia, to zachęcam usunięcie konta oraz zapoznanie się z definicją hasła, przed jego użyciem.
PS W żadnym wypadku nie zabraniam komentowania, ale jeśli chcesz to zrobić zrób przyzwoicie i postaraj się uzasadnić.
Nie pozdrawiam :)

Lilihe

A jak inaczej nazwać tę rodzinę? Na myśl przychodzi mi jedynie właśnie słowo patologia, dlatego też poruszam ten temat. Strasznie ciężko ogląda mi się taki serial, gdzie każdy myśli tylko o tym, jak skrzywdzić drugiego. Wiem, że to teraz taka moda na lubienie złych postaci typu Klaus, bo dobro się ludziom najwidoczniej przejadło. Do mnie to nie trafia i tyle.

ocenił(a) serial na 8
robipati

Kola nie ma więc po co oglądasz?

Arthur_Pendragon7

Już nie oglądam :)

robipati

Przecież Kol był żywy tylko w Pamiętnikach Wampirów. W sensie, jako on, w swoim ciele.

Taerimmie

No właśnie nowe ciało było lepsze :D

robipati

Aaaa, że o Sharmana chodzi. Myślałam że chodzi o tego aktora który gra Kola tego prawdziwego.

ocenił(a) serial na 9
robipati

faktycznie- Kol to wyjątkowo pozytywna i pełna dobra postać ;D to serial- musi się dziać, więc się dzieje! dla mnie najlepszy serial! i podążając nie za modą, a za zawadiackim i powalającym na kolana uśmieszkiem- uwielbiam Klausa <3 swoją drogą pierwiastki dobra znajdziesz w większości postaci...

robipati

Zgodzę się, że Mikaelsonowie to rodzina patologiczna na prawie wszystkie możliwe sposoby, ale to czyni ich tak ciekawymi postaciami i prawdę mówiąc, trudno spodziewać się czegoś innego po "ludziach", którzy tyle (razem) przeżyli.

Rodzinną atmosferę i Sharmana będziesz mieć tutaj http://www.imdb.com/title/tt4518260/?ref_=nm_flmg_act_1

kosovitz

Ooooo dziękuję <3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones