PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 145
ocen
7,9 10 1 44145
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Szkoda ;( Była to jedna z moich ulubionych postaci TVD i TO. Sądząc po 18. odcinku, Mikael już nie wróci :(

ocenił(a) serial na 10
pomsta1350

No szkoda go, fajną był postacią. Taki prawdziwy zły gość nawet bardziej od Klausa.

ocenił(a) serial na 10
anne22

Nom :( Bardzo mi go szkoda było, jak się palił ;/

ocenił(a) serial na 10
pomsta1350

Już raz umarł, ale już pewnie nie wróci. A było coś o tym że aktor grający Mikaela już odchodzi??

ocenił(a) serial na 8
anne22

E tam w tym sezonie z Mikaela też zrobili miękkiego tatusia skrzywdzonego przez los. W tym serialu nie ma na prawde złych postaci :P

ocenił(a) serial na 9
pomsta1350

Super spoiler w tytule.

ocenił(a) serial na 10
little_wolf

Znowu ty? Masz coś jeszcze do powiedzenia?

ocenił(a) serial na 6
pomsta1350

Ma racje niestety... nieprzyjemny spoiler.

ocenił(a) serial na 9
pomsta1350

Tak, mam do powiedzenia to, iż jesteś aż nazbyt prostacki. Ugh.

ocenił(a) serial na 10
little_wolf

Szczerze mówiąc to zapomniałem o tym spojlerze. W ogóle nawet nie wziąłem tego pod uwagę, że Ci się to nie spodoba, a nawet gdybym wiedział, to i tak miałbym to w dupie. A mam rozumieć, że ty masz siebie za osobę kulturalną, gdyż w nowym wątku zaczynasz nową, idiotyczną dyskusję, w dodatku zaczynając od wyzywania mnie? Oszczędź mi tych swoich wypocin.

ocenił(a) serial na 9
pomsta1350

Taaak, bo Twoje "Masz coś jeszcze do powiedzenia?" czy "I tak miałbym to w dupie" wcale nie było prostacke.
Także, okej! Przepraszam za szczerość:)
Zaczynam idiotyczną dyskusję? Po prostu zwróciłam Ci uwagę, że ten spojler (szczególnie w tytule) był niesmaczny.
Zakładając nowy wątek trzeba było zaznaczyć, iż temat może zawierać treści zdradzające fabułę, oraz dać inny tytuł. Żadna filozofia.
Ty również oszczędź mi swoich, dziękuję.

pomsta1350

Według mnie zepsuli tą postać w TO. Prawdziwą grozę z jego udziałem można było odczuć w TVD, a tutaj zmienił się w marionetkę, którą ożywiają na własne potrzeby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones