PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 095
ocen
7,9 10 1 44095
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

5 SEZON!

ocenił(a) serial na 10

Będzie 5 sezon ! :D Chwalmy twórców :D
http://ew.com/tv/2017/05/10/the-originals-izombie-renewed/
The Originals, which hails from executive producer Julie Plec, will return for a fifth season. A spin-off of The Vampire Diaries, the series follows the original family of vampires in New Orleans.

ocenił(a) serial na 8
anne22

<3

anne22

Witam, czy to potwierdzona informacja o 5 sezonie serialu The Originals, było by wspaniale lubię tą rodzinkę :) Proszę o info w tej sorawie.

ocenił(a) serial na 10
ankasterbala4

Wiesz znalazłam coś jeszcze ale nie wiem czy to potwierdzone bo wrzuciło mi się w oczy na fejsie, że Hope może dostać własny spin-off ale jako nastolatka jeszcze ucząca się w MF w szkole Caro i Ricka, nie wiem czy to słowa twórców czy samej Plec.

ocenił(a) serial na 9
anne22

ło matko.. po co. super zakończył się 4 sezon. Jestem pod wrażeniem.
Jeśli zrobią 5 to obawiam się ze zepsują.

ocenił(a) serial na 10
akam91

Tu wszystko chodzi o to by znów połączyć rodzinę, nieważne ile lat minie w 5 sezonie a może i nawet miesięcy (bardziej jestem przekonana, że przeskoczą o kilka lat znowu) to zrobią wszystko by zakończyło się to happy endem.

ocenił(a) serial na 9
anne22

tylko żeby się postarali i zrobili to z sensem. Tak by nie robić na siłę.

anne22

Mam nadzieję, że zrobią piąty sezon.. nie zniosę takiego finału.

ocenił(a) serial na 10
martsia1

Na pewno będzie, tylko mnie ciekawi czy dalej Summer będzie grała czy już wezmą do tego inną aktorkę w wieku dojrzałym czy nastolatki.

ocenił(a) serial na 10
anne22

jest casting do roli nastoletniej Hope, więc Summer już nie będzie. Chyba, że w jakichś retrospekcjach.

gosia310882

Też o tym czytałam właśnie. Ciekawe o ile lat przeskoczymy teraz. Pozostaje nam czekać :)

martsia1

Koniec 4 sezonu ekstra, nie było śmierci bohaterów więc jest nadzieja na 5 sezon.

ocenił(a) serial na 10
ankasterbala4

kręcenie 5 sezonu zaczyna się końcem lipca, a kończy w grudniu.

gosia310882

Czy ta informacja jest prawdziwa ?

ocenił(a) serial na 10
ankasterbala4

tak. 5 sezon był jjuż dawno oficjalnie potwierdzony

ocenił(a) serial na 10
gosia310882

i będzie miał 13 odcinków

gosia310882

Potwierdzono również ,że sezon 5 będzie ostatnim.

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_95

Tak jak podejrzewałam od samego początku, to smutne ale jednak czas najwyższy. Nie ma tego co katować do nie wiadomo ile sezonów jak TVD, zakończenie zwiastujące zjednoczenie rodziny i happy end ;). Mimo, że to już koniec to jednak będzie mnie cieszyć jeśli zjednoczą rodzinę. Mam tylko nadzieję, że nikogo nie zabiją jak w TVD.

ocenił(a) serial na 10
anne22

Ktoś penie zginie, obstawiam niestety Elijah. Byłoby mi bardzo przykro

ocenił(a) serial na 10
gosia310882

Ja nie chcę tego nawet pisać ale muszę z przykrością, że mógłby to być Klaus :( a nie chciałabym tego .

ocenił(a) serial na 10
anne22

Zakończenie 4 sezonu było jakby zakończeniem historii, więc ciężko będzie coś nowego wymyślić

ocenił(a) serial na 10
gosia310882

To super, Summer na pewno będzie się pojawiać w retrospekcjach, mam takie przeczucie. W końcu Summer to dobra aktorka, pewnie nie chcą by tylko w jednym sezonie się pojawiła. Założę się, że to wiek 16-17 lat. Jeżeli ona ma dostać spin off jeśli to rzeczywiście prawda to tylko czekać ;)

ocenił(a) serial na 10
anne22

w spin off nie wierzę. Chyba, że wyeliminują Pierwotnych i będzie miała swoją historię, bo hmmm aktorzy się starzeją i nie mogą wiecznie grać 20 latków:) D.Gillies jest po 40, Morgan w okolicy 40:).

ocenił(a) serial na 10
gosia310882

Mogliby zrobić osobny serial o Hope, być może Hayley by z nią była ale ona też się będzie starzeć mimo, że jeszcze młoda. Naprawdę byłoby super jakby zrobili coś z postacią Hope po TO by mogła przejąć pałeczkę po rodzinie ;). Może gościnny występ Klausa ;)

ocenił(a) serial na 10
anne22

Aktorka grająca Hayley jeszcze by parę lat pociągnęła dwudziesolatkę:) Z kobietami łatwiej:) makijaż i te sprawy

ocenił(a) serial na 10
gosia310882

Może nawet ciocia Reb by się pojawiła ;)

ocenił(a) serial na 10
gosia310882

Właśnie wyczytałam że twórcy prowadzą rozmowy na temat spin off u związanego z Hope jednak nie chcą się spieszyć by Plec mogła się skupić na piątym sezonie. Mam wrażenie że ten pomysł wypali, dla producentów jak scenarzystów to bardzo fajny pomysł ;)

anne22

Troche mnie dziwi, ze robia 5 sezon. Ostatni zakonczyl sie w sumie w taki sposob, ze mogloby to byc zakonczenie serialu. Mimo to czekam, co wymysla nowego. To co mnie w tych serialach (The Originals i Vampire Diares) wkurza to to, ze tworza ciagle jakies nowe "cos", kazde jest potezniejsze od poprzedniego, a daje sie je coraz latwiej pokonac, o ile ma sie jakas dobra czarownice po swojej stronie.. Ale mimo to czekam co nam w nowym sezonie zaserwuja.

anne22

Dzisiaj ukazała się potwierdzona informacja ,że Candice King pojawi się w 5 sezonie czyli szykuje się Klaroline :P

ocenił(a) serial na 10
Kinomaniaczka_95

Ja bardzo się cieszę z takiego obrotu spraw. Czekałam na to wydarzenie całe TO. Pewnie poznamy jeszcze bliźniaczki od Caro i Ricka już pewnie starsze. Hope wiekowo jest chyba starsza od bliźniaczek , ciekawe czy będą miały jakieś relacje ;)

anne22

Na Comic Conie Julie Plec mówiła ,że Hope nie będzie miała bliższych relacji z bliźniaczkami i przyjaciółkami nie zostaną.

ocenił(a) serial na 10
anne22

Tu link jakby ktoś nie chciał w to uwierzyć.
http://deadline.com/2017/07/the-originals-end-after-season-5-the-cw-1202132189/

ocenił(a) serial na 7
anne22

5ty ma być ostatnim

anne22

Ok, a teraz powiedzcie mi, który to jest rok w ich świecie i ile lat po finale TVD? Te ich skoki czasowe są dość mylące.

ocenił(a) serial na 9
Ivelise

Przeskok czasowy w 5 sezonie to 8 lat, Hope będzie 15-latką. Kiedy Alaric przyjechał do NOLA w s4, to się pokrywało czasowo mniej więcej z finałem TVD, bo wtedy Caro dostała czek od Klausa na szkołę. Także podejrzewam, że po prostu 8 lat do przodu od finału TVD.

użytkownik usunięty
igaaa0

Błąd. Od zakończenia "Pamiętników wampirów" do sezonu 4 "The Originals" minęły około 2 lata. Wystarczy policzyć.

"Pamiętniki wampirów"
sezon 1 - 2009, 2010
sezon 2 - 2010
sezon 3 - 2010, 2011(?)
sezon 4 - 2011
sezon 5 - 2011, 2012
sezon 6 - 2012, 2013
sezon 7 - 2013, 2014, 2016
sezon 8 - 2016, 2017

"The Originals"
sezon 1 - 2011, 2012
sezon 2 - 2012, 2013
sezon 3 - 2013, 2014
sezon 4 - 2019

ocenił(a) serial na 9

Żaden błąd, w 4 sezonie Klaus dał Alaricowi czek na szkołę, w finale TVD Caroline go dostaje. Wątpię, żeby Caroline dostała czek 2-3 lata przed tym, jak Alaric poinformował Klausa, że w ogóle taką szkołę założyli ;) Poza tym nie ma co liczyć, o ile dobrze kojarzę, to Julie Plec sama przyznała, że się pogubiła wiele razy w czasoprzestrzeni obu seriali :D

użytkownik usunięty
igaaa0

A Elena spotkała się z rodziną w zaświatach tuż po wydarzeniach z 8 sezonu? Końcówka TVD to była prezentacja w jaki sposób bohaterowie ułożyli sobie życie. Ten czek od Klausa i list mógł przyjść do Caroline nawet kilka lat po tym całym zniszczeniu piekła.
"Nie ma co liczyć" - to że ktoś kto teoretycznie powinien to ogarniać się pogubił, nie znaczy, że nagle mamy łykać wszystko bez mrugnięcia okiem jak banda idiotów.

ocenił(a) serial na 9

"(...) nie znaczy, że nagle mamy łykać wszystko bez mrugnięcia okiem jak banda idiotów." otóż to ;)

anne22

a kiedy będzie 5 sezon?

ocenił(a) serial na 10
kaziulla17

Zapewne w 2018 ;)

anne22

no to na pewno, tylko zazwyczaj kontynuacje albo nowy sezon zaczynały się albo w pażdzierniku albo w styczniu :)

ocenił(a) serial na 10
kaziulla17

Może w lutym albo w marcu ale nie chcę skłamać, trzeba to sprawdzić ;)

ocenił(a) serial na 9
anne22

data premiery przewidziana na marzec :)

https://datapremiery.pl/the-originals-sezon-5-season-5-premiera-serialu-13935/

ocenił(a) serial na 10
nika0807

To szybko zleci ;P

ocenił(a) serial na 9
anne22

i co polecacie w oczekiwaniu na 5 sezon?? mam wrażenie ,że nic mnie już tak nie wciągnie :/

ocenił(a) serial na 10
nika0807

Wróci Pustka, jaki inny zły mógłby się jeszcze pojawić? Przy 15 odc? Wątpię by kogoś jeszcze wcisnęli ;)

ocenił(a) serial na 9
anne22

Skoro będzie sezon 5, to dlaczego tutaj na stronie jest podane the originals 2013-2018 jakby się całkowicie zakończył???

ocenił(a) serial na 9
kura1517

Już wiem :D

ocenił(a) serial na 9
anne22

Jakieś wieści, kiedy dokładnie pojawi się nowy sezon?

ocenił(a) serial na 10
mysza123a

Pewnie w kwietniu ale dokładnie nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones