PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 123
oceny
7,9 10 1 44123
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Najnowsze doniesienia dotyczące IV sezonu TO! :)

1) Premiera 4 sezonu w 2017 roku.

2) Nastąpi przeskok w czasie o 5 lat. Fakt ten sprawi, że poznamy nową Hope. Dziewczynka bardzo tęskni za ojcem i ma swoje plany i nadzieje na odzyskanie go. Mimo, że Hayley jest świetną mamą, Hope zdaje sobie sprawę z tego ile jej rodzina straciła po odejściu Klausa.

3) Hayley zawsze chciała mieć rodzinę, Hope jest dla niej najważniejsza. Mimo, że została sama z córką nie czuje się samotna. Wie, że ma przed sobą ważne zadanie – musi odnaleźć stada wilkołaków i zbliżyć się do swej wilkołaczej natury, by mogła ich lepiej poznać. To będzie długa podróż. Najprawdopodobniej to wtedy poznamy nową postać biseksualnej Keelin.

4) Czy Hayley i Elijah będą już zawsze razem? Tego nie wiadomo. Na pewno świadomość kolejnego rozstania sprawiła, że się do siebie zbliżyli. Aczkolwiek to czy będzie im pisane długie i szczęśliwe życie dopiero się okaże.

5) W 4. sezonie mamy też dowiedzieć się o wiele więcej o postaci Vincenta.

6) Twórcy uważają, że Marcel nie jest typem złoczyńcy. Tylko popełnił kilka błędów, jednak nie wiadomo czy istnieje coś na świecie, co pomoże mu je naprawić.

7) Joseph przyznał, że ekipie ciężko było pożegnać się z Leah Pipes. Była ona częścią obsady przez trzy lata i to było dziwne uczucie, gdy jej zabrakło.

8) Plec stwierdziła, że ciężko jest wytłumaczyć śmierć Daviny i Cami. Uważa, że na potrzebę rozwijającej się fabuły jest zmuszona czasami do tragicznych zwrotów akcji.

Jak macie swoje - wpisujecie w komentarzach poniżej ;)

ocenił(a) serial na 7
electrode

Czy wiadomo dlaczego Leah Pipes zrezygnowała?

ocenił(a) serial na 8
mayuu

"Often times, it's oddly better to die than stick around and do nothing on a television show, so to avoid me being stuck on a show and doing nothing, he gave me a really great storyline, a really great arc, and a really great death, " Pipes added.

Cami przeobraziła się w postać, która nic nie wnosiła do serialu, nie chciała utknąć w nim nie robiąc nic.

ocenił(a) serial na 7
zatroskana01

Zmieniała Klausa, nie nazwałabym tego niczym

ocenił(a) serial na 8
Sol89

Wolne tłumaczenie wypowiedzi aktorki, a nie moje osobiste zdanie.

użytkownik usunięty
Sol89

Klausa zmieniała przede wszystkim Hope. Cami naprawdę niewiele w tym serialu robiła.

ocenił(a) serial na 7

Nie zgodzę się z tym, moim zdaniem Cami wpłynęła na niego nawet bardziej niż córka

użytkownik usunięty
Sol89

Prawda jest taka, że gdyby nie było Hope, Klaus zwyczajnie olałby Cami. Tak samo jak innych, którzy wcześniej próbowali go moralizować.

ocenił(a) serial na 7

To nie prawda tylko Twoja opinia ;)

użytkownik usunięty
Sol89

Zdaje się, że nie tylko moja ;)

ocenił(a) serial na 7

Co nadal nie czyni jej prawdą obiektywną, a jedynie opinią ;)

użytkownik usunięty
Sol89

Oczywiście ;)

Zgadzam się, Nołp dużo wniosła żeby Klausa zmiękczyć, a Camille go już pociągnęła na dno. Dobrze, że jej nie będzie, nienawidziłam jej, ale może się pojawić w halucynacjach.

ocenił(a) serial na 10

Klausa na początku odmieniła Caroline a potem Cami coś dołożyła od siebie, a ostatecznie ukształtowały to silne więzi rodzinne.

ocenił(a) serial na 6
mayuu

Chyba nie zrezygnowała, ale pozbyli się jej, a szkoda bo jeśli nie chcieli aktorki, mogli ją przetransferować do innego ciała, a tak to smutek ;(

ocenił(a) serial na 9
mayuu

Cami i Davina były najbardziej irytującymi postaciami w tym serialu, więc dobrze, że je uśmierciły. Czekam z utęsknieniem, aż Klaus zabije Marcela.

ocenił(a) serial na 8
no_bo_co

Tak tak tak! Ja na śmierć Marcela czekam od kiedy po raz pierwszy go zobaczyliśmy! Bardzo dwulicowy. Czekam na jakąś epicką zemstę- tak jak to tylko nasz Pierwotny potrafi. #teamklaus

no_bo_co

Moim zdaniem Davinę dało się jeszcze znieść, zważając również na fakt, że to właściwie dzieciak 16-17 lat, a Camille? Studentka psychologii, taka mądra, ąę, "będę moralizować dużo starszym nadnaturalnym stworzeniom, bo mam więcej wiedzy o życiu niż oni".

ocenił(a) serial na 6
no_bo_co

a ja tam lubię Marcela xD w końcu gdyby nie wyprzedził Pierwotnych, jego ciało już dawno zgniłoby na dnie tej rzeki ^^

Alicja_kosmitka

Też uważam, że Marcel jest jak najbardziej spoko. Nie mówiąc o tym, że dużo lepiej niż Klaus nadaje się na przywódce: ma zasady, których przestrzega, troszczy się o sobie podległych, nie żebrze od swoich uznania (w sensie, w przeciwieństwie do Klausa nie ma postawy roszczeniowej, wie, że uznanie to coś co trzeba zdobyć i nie należy ci się, od tak, bez względu na siłę i pozycję), on je zdobywa ale też nie zabija ich, bo tak, sam przestrzega ustalonych zasad. Klaus natomiast jest niezrównoważony psychicznie i fakt bycia bardzo dobrym taktykiem to dużo za mało, żeby być przywódcą, on się dużo bardziej nadaje na jakiegoś generała czy coś, nie na króla.

użytkownik usunięty
electrode

łoboż, porzygac sie mozna od tej wciskanej propagandy do seriali, oby ta kelin szybko dedła

Kelin? Jaka Kelin?

Keelin. I z nieoficjalnych źródeł i domysłów fanów być może Keelin będzie miłością Freyi XD

ocenił(a) serial na 8
electrode

Może mi ktoś przypomieć co się stało z Daviną i Cami na końcu 3 sezonu? Ogladam tyle seriali na raz, że jakoś mi to umknęło z pamięci :)

breakeven

Cami zmarła w skutek ugryzienia przez bestie, a Davina wysadziła się po "drugiej stronie" :)

electrode

Na wskutek ugryzienia przez jaką bestię?

ocenił(a) serial na 6
asiulka026

Ugryzł ją przemieniony w superwampira Lucien, na ktróego ugryzienie nie było lekarstwa xD

ocenił(a) serial na 8
Alicja_kosmitka

Cami została przemieniona w wampira przez Aurore de Martel. W odcinku The Devil Comes Here and Sighs została ugryziona przez Luciena Castle. Po czym zmarła w odcinku No More Heartbreaks.

electrode

Dopiero 17marca premiera masakra pewnie po zakończeniu PW puszczą TO...

martaksp_87

No tak

ocenił(a) serial na 7
electrode

Ja od pierwszego sezonu czekam na Klausa i Hayley razem, myśli ktoś ze się doczekam czy to przegrana sprawa ?

ocenił(a) serial na 6
anellotti

Tutaj nigdy nic nie wiadomo xD

ocenił(a) serial na 8
anellotti

Wydaje mi się, że raczej niedoczekanie. Jak już coś, to taka jednorazowa przygoda hahah. Jakoś nie wydaje mi się, żeby producenci trwale połączyli ich razem

ocenił(a) serial na 8
breakeven

Nie mogę się doczekać nowego sezonu, chyba najbardziej aby zobaczyć relacje Klausa z córką. Na Hayley i Klausa raczej by nie liczyła , ale kto wieco Julie wymyśli i czy zabije Marcela? Nie sądzę w sensie za to co zrobił powinien go spotkać los gorszy od śmierci :) Klaus już coś wymyśli jak się uwolni a dla zainteresowanych zwiastun czwartego sezonu https://www.youtube.com/watch?v=VbYRiLklJTs

anellotti

Klausa i Hayley razem nie będzie, na pewno. Hayey była przez cały serial łączona z Elim i wątpię by twórcy od tego odeszli, zważywszy na to, że właściwie Klaus i Hayley nawet się nie lubili przez 2 sezony. Dopiero w 3 jak zaczeli bardziej ze sobą współpracować to się "zaprzyjaźnili" i mnie taka forma ich relacji jak najabrdziej odpowiada. Klaus po tej okropnej, nudziarskiej, bezsensownej Camille powinien być sam.

ocenił(a) serial na 8
electrode

W ostatnim odcinku TVD wychodzi na to, ze tylko Caroline jest dalej wampirem. Moze bedzie miejsce dla niej w TO, wtedy moze byc z Klausem :D

ocenił(a) serial na 10
electrode

Pojawiła się teraz dyskusja producenta serialu o pierwszym odcinku. Ja myślałam, że Hope będzie miała kolor włosów jasnobrązowy tak mi się wydawało z pierwszym promo sezonu. Był krótki urywek na temat Summer Fontana(Hope), a włosy ma nie dość, że czerwone dosłownie to w dodatku piegi. Nie mam nic do tego ale myślałam, że będzie albo blondynką albo ciemną-blondynką po matce jak i po ojcu. Mogli jej pofarbować chociaż włosy.

ocenił(a) serial na 8
anne22

A mnie te piegi się podobają :) Tylko te włosy. Szczerze nie sądziłam po zdjęciach że Summer jest ruda. Odniosłam wrażenie że jej przefarbowali włosy, bo jakieś takie nienaturalne.

ocenił(a) serial na 10
beelevine

W krótkich filmikach z planu Summer miała ciemny blond, więc może Hayley ją przefarbowała by nikt jej nie poznał? Sama nie wiem. Tak samo była fotka gdy aktorzy czytali scenariusz to miała ciemny blond. Chyba, że Hope lubi się farbować a mama jej pozwala ;P

ocenił(a) serial na 8
anne22

Ale po co miałby jej włosy farbować? przecież nikt jej nie zna. Najprawdopodobniej to pomysł scenarzystów aby Hope była ruda tylko dziecko Klausa rude? :P No albo ma taką wyrozumiałą mamę :)

ocenił(a) serial na 10
beelevine

Ale to już dziś w USA a u nas jutro już :D. Nie mogę się doczekać ;)
Jednak chcę zobaczyć ten powrót do ojca, którego zapewne słabo pamięta ale chyba bardzo kocha ;). A niech ją farbują już, niech będzie ruda trudno. ważne by zagrała świetnie i miała podobny charakterek do Klausa :)

ocenił(a) serial na 8
anne22

Tak już dziś za oceanem jutro u nas :) 10 miesięcy czekania a ten ostatni tydzień niemiłosiernie się dłużył.
Masz racje ruda, blondynka co za różnica? :p ja nie mogę się doczekać relacji ojciec- córka, Miała dwa lata więc raczej zna go tylko z opowieści.

ocenił(a) serial na 10
beelevine

Już wyobrażam sobie łzy w oczach Klausa na widok córki :D, jak i swego rodzeństwa jeśli Hayley zdoła ich wyleczyć ;)

ocenił(a) serial na 8
anne22

Ja jako straszy wrażliwiec pewnie popłaczę się jak dziecko :) Oczywiście, że zdoła przecież nie mogą być w tej magicznej śpiączce cały sezon bo nudno by było :)

ocenił(a) serial na 10
beelevine

Ale mam nadzieję, że to wybudzenie będzie miało miejsce za dwa odcinki bo tak od razu w pierwszym odcinku, to szybko zacznie się obalenie Marcela i tej zgrai wrogów Klausa. A wolę by Hayley wybudziła ich tak w 3 odcinku, byśmy mieli więcej czasu poznać Hope i jakie mają relację i co Hope myśli o swojej rodzinie ;)

ocenił(a) serial na 8
anne22

Zobaczymy co wymyślą. A obalenie Marcela nie będzie takie łatwe w końcu jest Bestią nie do pokonania :) Liczę na cholernie dobry sezon. i że ten będzie trzymał poziom poprzednich.

ocenił(a) serial na 10
beelevine

Może Hope będzie miała coś wspólnego by jakoś zabić Marcela, ale z jednej strony to jej brat ( Klaus uważał Marcela za syna więc chyba ma to sens). Poziom na pewno będzie w końcu bardzo on się różni od TVD ;)

ocenił(a) serial na 8
anne22

Nie, nawet Julie nie byłaby tak szalona aby to dziecko zabiło albo przyczyniło się do śmierci Marcela.

ocenił(a) serial na 10
anne22

Wydaje mi się, że to by głupie było, odkładać to na 3 odcinek, bo jak wszyscy wiemy, ma być ich tylko 13.

ocenił(a) serial na 10
pomsta1350

Plec wypowiedziała się, że być może jeszcze będzie szansa na kontynuację serialu.

ocenił(a) serial na 10
anne22

Jeśli to prawda, to wspaniała wiadomość :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones