PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 171
ocen
7,9 10 1 44171
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

Widzę, że nie ma wątku założonego na temat odcinka... Ja się zawiodłam. Podobał mi się ten serial bardziej niż pamiętniki, bo nie było aż tak poplątane i nie było miliona różnych nowych wątków nie wiadomo skąd wziętych. Wątki z matką i ojcem przynajmniej były logiczne i w jakiś sposób powiązane z tym, co się wiedziało i Mikelsonach wcześniej... Ale potem? Ta cała Dhalia to było za dużo, ale myślałam że już to jakoś pociągną, a to się skończyło szybciej niż myślałam.. Potem jakieś Strix przyszło znikąd, ta cała Ekipa Aurora, ten jej braciszek i Lucien to w ogóle porażka, a to co teraz wymyślili jakiś departament? Jeszcze mam wrażenie, że wcisnęli przerwę, żeby móc coś na szybko wymyślić nowego... A już ta scena z białym dębem to w ogóle... Elijah trzyma w ręku kawałek tego co go może zabić i zamiast to zniszczyć, oddaje Frei? W ogóle jeśli ta cała scena jest tylko po to, żeby ten dąb został i żeby dalej była o niego walka, to po co w ogóle tę scenę wcisnęli... Niesamowite rozczarowanie...

ocenił(a) serial na 8
kati91

no nie wiem, mi się ten sezon bardzo podoba, nowe postacie - Aurora, Tristan i Lucek należą do moich ulubionych.
Nie zgadzam się że Strixi przyszli znikąd, w końcu trzeba jakoś wprowadzać coś nowego, inaczej nic by się nie działo :)

co do odcinka

też uważam że trochę to głupie że nie zniszczył od razu pocisku, no ale.. teraz przynajmniej będzie dobra akcja z Lucianem :>
podoba mi się że Kol traci kontrole, bo trochę taką ci*pe z niego zrobili
Wątek Klaus ratujący wilkołaki lekko nudny, ale czapka Mother Trucker wynagradza

ocenił(a) serial na 6
qvpnt

No ale w brew pozorom to nie jest takie znowu oczywiste z tym białym dębem bo przecież kiedy kiedyś już znudzi mu się łażenie po ziemi to będzie mieć alternatywę a tak to się tego pozbawi to, że teraz im nie śpieszno do umierania to nie znaczy, że za kolejne 1000 lat tak będzie no ciężko to tak logicznie wykoncypować trafiając stricte w sedno bo to wszystko to czysta abstrakcja ale ja tak to widzę


ocenił(a) serial na 7
kati91

Przy scenie z białym dębem nie wiedziałam czy się śmiać, czy płakać. Tyle wysiłku włożyli w znalezienie pocisku żeby go zniszczyć, a potem "hmm, może jednak za jakiś czas znudzi mi się życie?" i nic z nim nie robią? Litości... A przekazanie go Frei równie epickie. W końcu nikt jej wcześniej nigdy nie porwał ani nie obezwładnił, wszechmocna wiedźma po prostu, na pewno dobrze ochroni pocisk i wszyscy będą sobie szczęśliwie żyli w NO :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones