PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608361}

The Originals

7,9 44 160
ocen
7,9 10 1 44160
The Originals
powrót do forum serialu The Originals

3x08

ocenił(a) serial na 10

Kiedys kazdy sie przescigal z nowym tematem po premierze adcinka a dzisiaj po kilku dniach takowego nie ma? 0.o
Anyway. Opinie? Wedlug mnie jeden z lepszych odcinkow. Do tego ta piosenka na koncu. https://www.youtube.com/watch?v=pJH4HhG0mHI

ocenił(a) serial na 8
Faster1611

;::::::::::: SPOILER:::::::::::::::


Fakt, ostatnio forum zieje pustkami, aż przykro zaglądać. Zgadzam się, co do tego, że to jeden z lepszych odcinków, nawet Cami mi nie przeszkadzała, a przedostatnia scena K&C urocza i bardzo wymowna co do przyszłej oczywistej relacji Klausa z barmanką. Ciekawi mnie tylko, co też znowu Freya z Finnem zakombinuje, czy braciszek jest duchem, czy jakims cudem wyczarowała mu ciało. Ach, no i Becca wraca w kolejnym odcinku, lepiej być nie może.

SaiRIthy

Raczej duchem i to ciało jest takie bardziej astralne czy coś. Ale właśnie wykombinuje pewnie, że właśnie on dostanie ciało (bo z tego co zauważyłam to z duszą jest największy problem z tym ożywieniem, a ona ma to z głowy).
Co do odcinka cudowyn, ale ja bym nie chciała tak o już relacji Klausa i Cami (mimo, że od początku ich shipuję), dla mnie to trochę wciąż za wcześnie jest na to. Dużo problemów z tym by było (no bo ona raczej wygląda na osobę, co chce rodziny, dzieci; jest śmiertelna, a Klaus nie; a wg mnie Klaus w niej najbardziej uwielbia to człowieczeństwo; no ogólnie nie za różowo)

ocenił(a) serial na 6
Faster1611

filmweb pokręcił coś z forum od kiedy wprowadził łapki w górę i w dół, osobiście nie rozumiem tego czynu. Co do odcinka świetny, podoba mi się rozwój związku Klausa z Camie. Coraz bardzo też podobają mi się przeciwnicy Pierwotnych, robią sporo zamieszania ;)

Alicja_kosmitka

Przez te łapki wiele osób rezygnuje z pisania własnych opinii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones