The Office PL (2021)
The Office PL: Sezon 3 The Office PL sezon 3, odcinek 11
odcinek The Office PL (2021)

Trzydziestka

25m
8,2 192
oceny
8,2 10 1 192
The Office PL
powrót do forum s3e11

Udział gościnny

ocenił(a) serial na 7

Najsłabszym według mnie elementem pierwszego sezonu był motyw Dawida Podsiadły. Kompletnie nie zrozumiały i na siłę. Teraz na jeden odcinek, w zasadzie parę minut ekranowych, dano szansę Julii Wieniawie. Nie jest to zarzut do niej, ale do twórców. Po co? Zdecydowanie bardziej miałem poczucie zażenowania niż uśmiechu na twarzy. Powtórzenie najmniej udanego zabiegu, żeby zniknęła po chwili. Zastanawiam się co chcieli w ten sposób osiągnąć? Że ludzie pocztą pantoflową rozpowiedzą o znanej dziewczynie w jednym z odcinków?
Przywrócić Łukiego, a nie jakieś takie dziwne pomysły :)

kamiljabko

W ogóle pierwszy sezon uważam za słaby, drugi to już inna bajka - nie ma sztucznego do granic polskiego Jima, postaci nabierają cech. Trzeci sezon bardzo udany, szkoda Łukiego ale Regan też jest charakterystyczny

ocenił(a) serial na 8
kamiljabko

Jak się pojawiła, to "kurcze, kto to jest???". Potem "kurcze, jakbym ją gdzieś już widział...". Tutaj dopiero znalazłem info że to Wieniawa i skojarzyłem sobie że to ona grała w tej "długiej reklamie Apartu" ;-)

I tu się może narażę milionowej publice, ale Wieniawa... takiej pospolitej urody jest. Oczywiście jak jest "zrobiona", plus świetne ciuchy, plus dobry fotograf, plus dobre ujęcie plus odpowiednie filtry to wygląda zjawiskowo (jak w tej reklamie Apartu), ale w Office bez jakiegoś pewnie większego "zrobienia"i tony makijażu prezentuje się tak, że człowiek by się na ulicy za nią nie obejrzał...

ocenił(a) serial na 7
zmechu

@M_Y_ Regan fajny, ale Łuki też i myślę, że jakby scenarzyści chcieli to by połączyli obie postaci w tym biurze.

Co do Wieniawy, mnie jej uroda też nie zachwyca i znam ją głównie z tego, że jest znana. Po prostu (zgaduję), że to oni jej zaproponowali ten występ, a nie sama się wepchnęła i kurde nie wiem po co im to było. Fajniejsze jest jak znany aktor(ka), przychodzi (jak Ostaszewska co te warsztaty prowadziła) niż te wymysły z Wieniawą i Podsiadło.

kamiljabko

Albo Rysiu z Klanu grający BHPowca. Ja chciałbym też pociągnięcia postaci Tadka z 1 sezonu, trochę się o nim mówiło przez te 3 sezony, pojawił się w jednym odcinku w 1 sezonie. Fajnie by było by jeszcze się pojawił w serialu.

ocenił(a) serial na 8
kamiljabko

Gościnne występy gwiazd to chleb powszedni the office(USA)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones