PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876630}
6,9 14 356
ocen
6,9 10 1 14356
7,3 21
ocen krytyków
The Office PL
powrót do forum serialu The Office PL

Woronowicz jest niesamowity!

ocenił(a) serial na 7

Nic dodać nic ująć, genialna rola

ocenił(a) serial na 8
QTR

on jest numerem 1!

QTR

a jak dla mnie jest najbardziej znany... i tyle, dlatego każdy go tak propsuje, dla mnie Polak najlepiej zagrał, potem może zajebisty Łuki, Lewan, Aśka itd. Woronowicz na tyłach, nic ciekawego, może dlatego, że postać taka... meh...Widzę w wielu ludziach podświadomości raczej działa to czy go znasz czy nie. Ja nie znałem Woronowicza ani żadnego innego aktora, także oceniam obiektywnie. A serial super :)

ocenił(a) serial na 1
RezZer

Dno dna tragiczna wersja

QTR

jak dla mnie najgorszy, w ogóle nie wpasował się w klimat, za każdym razem jak ma kwestię to przypominam sobie, że gra

ocenił(a) serial na 8
QTR

Woronowicz mistrz! Świetna rola. Ale pozostała obsada również daje radę!

ocenił(a) serial na 10
QTR

świetna satyra na polską rzeczywistość - odcinek z tematem aborcji - genialny

ocenił(a) serial na 8
QTR

"Za moich czasów nie było jajka niespodzianki. Były jajka na twardo i jajka na miękko.

A jak mama miała ugotować na miękko, a wyszło na twardo – to wtedy była niespodzianka.

A potem i tak wkraczało SB i wszystkich zgarniało”.

„Za moich czasów nie było LGBT. Było KGB. I to też nie byli ludzie, tylko ideologia”.

Nie wiem kto mu pisał te teksty, ale dobre zioło bierze :-D

ocenił(a) serial na 5
zmechu

No właśnie... i to by było na tyle jeśli chodzi o jego postać. Po prostu jakby ktoś zebrał listę tekstów i gotowych żartów konserwatywnego, zgorzkniałego pana i wpakował to w jedną postać. I to wszystko.
Do pewnego momentu to bawi, ale ile można jechać na tym samym żarcie bez niczego więcej? to tylko generator tekstów, że "za moich czasów było tak, a teraz się w dupie poprzewracało" i na tym się kończy konstrukcja tej postaci w scenariuszu.

zmechu

Jakie "zioło"?... Posłuchaj sobie konserwatywnych frustratów (pełno ich w tym kraju) - usłyszysz niemal dokładnie to samo.

QTR

i tylko Woronowicz na plus. Oczy krwawią patrząc jak oni próbują naśladować wersję US. Nie można było zrobić czegoś swojego ?! Beznadzieja

QTR

Polski Dwight

ocenił(a) serial na 7
QTR

Tylko że on akurat chyba w każdym filmie jest udany :D

QTR

Darek to jest prawdziwy twardziel :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones