PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=600363}
7,0 4 752
oceny
7,0 10 1 4752
The Nine Lives of Chloe King
powrót do forum serialu The Nine Lives of Chloe King

Szmat czasu minęło a mi ciągle brakuje tego serialu i czarującego akcentu Aleka. Eh..

użytkownik usunięty
wree

Cóż, dopiero niedawno przekonałam się do obejrzenia tego serialu i właśnie go skończyłam.
Jestem tak wściekła na abc, że musiałam sobie ulżyć wysyłając do nich maila wytykającego ich arogancję oraz idiotyzm. Serio, ludzie, Jak można zakończyć serie z tyloma niewyjaśnionymi wątkami? Rozumiem, jak ktoś chcę - zawsze może przeczytać książki. Ale serial i trylogia Braswell mają całkiem inny klimat i jednak trochę się różnią.

ocenił(a) serial na 9

zgadzam sie z tym, czuje przez to niedosyt i jestem nieszczęśliwa z tego powodu....

Zgadzam się z tobą. Jak można go usunąć? Właśnie skończyłam oglądać i już mi brakuje. Jeejku cudo. Ta końcówka i tyle niewyjaśnionych wniosków...
No i Alek *-*
Nawet nie wiedziałam, że jest książka. Cudownie,na pewno przeczytam mimo, że się różni.

wree

Aktor który grał Aleca gra teraz Sebastiana w serialu Shadowhunters. Można wyleczyć swoją tęsknotę xD
Nie ma za co!

ocenił(a) serial na 7
sylwiaxpiasecka

Coś Ci się pomyliło. Sebastiana gra Will Tudor, a Aleka grał Benjamin Stone.

Kassie

Lol, faktycznie XD ale są skubańcy podobni. i mordką i akcentem :o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones