PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833741}
7,9 19 980
ocen
7,9 10 1 19980
7,5 12
ocen krytyków
The Morning Show
powrót do forum serialu The Morning Show

Ogólnie serial jest dość ciekawy, ale o wiele bardziej niż Alex, Bradley, Mitch, interesuje mnie Cory:) :)
Wspaniała to postać, bo niełatwo go ocenić, przynajmniej po 7 odcinkach.
Niby cynik, egoista, dupek, ale jednocześnie facet wyjątkowo rozsądny, mądry, spokojny. Jego przenośnie w rozmowach są idealne. Łatwo go lubić. Nawet śpiewać umie :) :). Jego sposób kasacji serialu, to majstersztyk. Boję się że ma słabość do Bradley, ale ogólnie kibicuję mu z całej siły :) :)

ocenił(a) serial na 7
nan_s

Weszłam tu tylko po to, żeby sprawdzić, czy są jakieś wątki o tej postaci :D Genialnie rozpisana i zagrana!

kulka123

Ja tak samo :D

kulka123

Genialny to jest Billy Crudup

nan_s

Nie wiem czym tu się zachwycać, tak od 3 odcinka widać że jedyne na czym mu zależy to zająć miejsce Freda i zrobi wszystko żeby to osiągnąć,

ocenił(a) serial na 8
Annash

to prawda, cały czas widać, że to cwany lis i każdego stara się wykorzystać do swoich celów :) i może dlatego czasem pokazują jak się uśmiecha lecz zawsze jest to ironiczny uśmieszek ;)

nan_s

Do-kła-dnie! Najlepsza postać!

nan_s

Cory to jedyna postać w tym serialu, która polubiłam. Na drugim miejscu jeszcze ten Fred. Chyba dlatego, ze jak pojawia się na ekranie, to zwykle pojawia się tez Cory, Haha. Reszta bohaterów jest po prostu irytująca. Nie zmienia to faktu, ze są to bardzo dobrze zagrane postacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones