The Mandalorian (2019)
The Mandalorian: Sezon 3 The Mandalorian sezon 3, odcinek 3
odcinek The Mandalorian (2019)

Rozdział 19: Zgromadzenie

Chapter 19: The Convert 58m
6,8 1 527
ocen
6,8 10 1 1527
The Mandalorian
powrót do forum s3e3

tydzien czkeania a dostajesz fabule z profesorkiem tak cholernie mnie znudzil ten odcinek

Cezary_Sobczak

Za to pokazanie miasta zaparło mi dech w piersiach i chcę więcej. Takich właśnie nowoczesnych aglomeracji z tego uniwersum, a nie tylko piach, pustynia i zbroje z dzidami. To jest przecież S-F a nie Madmax.

perun_6

Star Wars to nigdy nie bylo SF. choc dzieje sie w kosmosie. To fantasy, a dokladniej heroic fantasy. Sa rycerze, miecze, ksiezniczki, potwory... Dlatego system AD&D taka latwo bylo zaadaptowac do swiata SW w grach SW: Knights of the Old Republic.

Cezary_Sobczak

Gówno a nie odcinek. Początek fajny a później całkowicie zbyteczna, nudna i niepotrzebne historia jakiegoś fajfusa. Przestałem oglądać to gówno i nie wiem czy zechcę oglądać dalsze odcinki tego serialu.

Azgheros_Azg

Wprowadzają wszystko by zrobić żeby ta nowa trylogia Disneya miała sens. W Bad Batch robią to samo. Porażka

ocenił(a) serial na 7
Azgheros_Azg

Ten odcinek to nieporozumienie. Tęczowe lody w wesołym miasteczku i skakanie z pociągu na jakieś poduszki. Scenarzyści mają widzów za idiotów.

użytkownik usunięty
JennyGump

Mają widzów za idiotów bo karzą im myśleć? Czy naprawdę liczy się tylko bezsensowna strzelanka bez treści? Andor był podobny i dlatego był świetny.

JennyGump

Zwroc uwage na kolory tych lodow ;)

Azgheros_Azg

Jeśli podobał ci się początek to znaczy, że twoje IQ oscyluje w okolicy rozmiaru buta i jesteś nastawiony na idiotyczne i kalkowane nierealne pojedynki oraz bezrefleksyjną strzelankę. No cóż, warto wiedzieć.

jeykey1543

Moje IQ na 95% jest wyższe od Twojego, I tak jestem nastawiony na idiotyczne i kalkowane nierealne pojedynki oraz bezrefleksyjną strzelankę i to nie jest ni złego. Póki jest to rozegrane ładnie wizualnie, a głupota nie razi, jest to odprężające i nie oznacza, że jestem idiotą którym Ty jesteś ("pięknym za nadobne"). Ale jeśli mi to zjeżdża nudną historyjkę i tak drętwą i tak dziecinną i tak tęczową i tak naiwną i nic nie mającą ani klimatu serialu ani Gwiezdnych Wojen - to mogę odpaść w przedbiegach, Już nie będę może wspominał z czym zaczęła mi się kojarzyć Nowa republika z takimi akcjami resocjalizacyjnymi.

Azgheros_Azg

To nie jest nic złego tak samo jak mieć niskie IQ. Jeden woli pójść do filharmonii, a drugi jak mu skarpety śmierdzą. Sceny batalistyczne technicznie są świetne, niestety umieszczanie ich w co drugim odcinku oraz pozbawienie jakiegokolwiek realizmu boli.

"Ale jeśli mi to zjeżdża nudną historyjkę i tak drętwą i tak dziecinną i tak tęczową i tak naiwną i nic nie mającą ani klimatu serialu ani Gwiezdnych Wojen - to mogę odpaść w przedbiegach, Już nie będę może wspominał z czym zaczęła mi się kojarzyć Nowa republika z takimi akcjami resocjalizacyjnymi." może masz dopiero 12 lat i pierwsze krosty zaczynają się tobie pojawiać na twarzy, ale aspekty ze środowej części odcinka jak pyszałkowatość władzy, brak kompetencji czy np. propagandę można zaobserwować w codziennym życiu na każdym kroku. Celowe lub nie przedstawienie parodii świata w SW to ciekawy zabieg.

Cezary_Sobczak

Typowe dla seriali: wrzucanie nowych postaci i rozwadnianie historii. A taki fajny byl poczatek odcinka. Az chce sie polatac w "SW: Squadrons" ;)

ocenił(a) serial na 7
Cezary_Sobczak

Czy ja dobrze widziałem - doktor z kumpelą jechali kolejką miejską i uciekali robotom-kanarom?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones