PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492879}

The Listener: Słyszący myśli

The Listener
7,0 4 263
oceny
7,0 10 1 4263
The Listener: Słyszący myśli
powrót do forum serialu The Listener: Słyszący myśli

Gdzie zobaczę ?

ocenił(a) serial na 10

Gdzie mogę online zobaczyć ten serial z napisami bądź lektorem (WSZYSTKIE SEZONY) ? widziałem tylko pierwszy a wiem ze jest wiecej .. :)

Adameczek1995

Myślę że większość na i t t v i n f o- to jedna strona i
s e r i a l e o n l i n e . p l obie strony są bezpłatne.

ocenił(a) serial na 8
Adameczek1995

ja korzystam z światowe centrum seriali skrót scs . p l jest bezpłatne i trzeba sie zarejestrowac aby mieć szybszy dostęp do odcinków

Gola303

Bardzo mi miło, że użytkownicy powyżej promują PŁATNE serwisy, na których nie wystarczy darmowa rejestracja. Należy wykupić konto premium, jak zwykle. Nie traćcie czasu na sprawdzanie...

Jeden bezpłatny serwis jaki znam to > c d a . p l <, jednak nie widzę tam prawie żadnych odcinków. Drugi to > z a l u k a j . t v <, jednak tam znajdziemy tylko odcinki pierwszej i drugiej serii. Z polskim lektorem, jeżeli dobrze pamiętam.

Jeżeli ktoś znajdzie BEZPŁATNE odcinki po polsku, proszę, niech podzieli się tą informacją! Chciałabym zobaczyć pozostałe trzy sezony, ale niestety, nie jestem w stanie i nie mam ochoty wykupywać kont premium na podobnych tamtym, niezbyt użytecznych serwisach.

ocenił(a) serial na 8
EvaineWhyterone

na /c d a. p l/ sa aktualnie prawie wszystkie odcinki dostępne w internecie po polsku. Obecnie trwa piąty sezon i wszystkie wcześniejsze są na tej stronie dostępne z PL lektorem.

Gola303

Mógłbyś podrzucić przykładowy link? Aktualnie szukam trzeciej serii. Muszę być w tym strasznie kiepska, bo nie potrafię niczego znaleźć na >c d a<.

ocenił(a) serial na 8
EvaineWhyterone

przepraszam wprowadziłam w błąd...miałam na myśli >s c s . p l < na prawdę polecam tą strone jestem zarejestrowana na niej około 2 lata i ani grosza nie zapłaciłam. Ja zawsze ogladam w nocy i moze wtedy serwery nie sa przeciążone dla zwykłych użytkowników.
Spróbuj, zarejestrowanie nic nie kosztuje. POzdrawiam

EvaineWhyterone

Jeżeli chodzi o i i t v , to wystarczy wpisać

i i t v .i n f o / ? e n t r y

można oglądać wtedy bez rejestracji i bez dodatkowych opłat

xsylwiia

Ja jestem właśnie na 1. sezonie i właśnie tam oglądam, także polecam :)

xsylwiia

Wszystkie podane powyżej linki są do płatnych serwisów.

kulizz

kulizz czemu twierdzisz, że do płatnych, skoro ja już od jakiegoś czasu oglądam seriale na wyżej wymienionej stronie i nie jest ona płatna ?

xsylwiia

Inne seriale może tak, ale ten nie. Jest płatny. W każdym razie trzy dni temu był.

kulizz

Ja cały czas oglądam tam The Listenera, więc to dziwne :)

ocenił(a) serial na 8
kulizz

Ja oglądam wszystkie seriale na i i t v. info i jakoś jeszcze nigdy nie zapłaciłem ani złotówki. Nawet w tej chwili oglądałem the listener i żadnych problemów z tym nie było.

goci_17

Nie wiem, jak to robisz. Mnie nie dane było tam wejść bez rejestracji. Po zalogowaniu udało mi się obejrzeć ok. 5 min filmu, który się zatrzymał i nie chciał ruszyć. Po ponownym wejściu na stronę nie udało mi się zobaczyć już nic poza cenami. I tak jest do dziś.

ocenił(a) serial na 8
kulizz

Jak się zalogujesz i wyskoczą ci te ceny premium to poniżej nich jest taką mała trzcionką napis "nie chcę płacić" i klikasz na niego, a później u góry w prawym rogu pojawi ci się kolejny mały napis "przejdź do standardowego i i t v" i po kliknięciu na niego możesz oglądać seriale dowolnie ile tylko chcesz:)

ocenił(a) serial na 6
goci_17

kinoman.. tam masz wszystkie sezony..i z napisami i z lektorem.

ocenił(a) serial na 10
Adameczek1995

wejdź na e-filmy.net zarejestruj się i zaloguj potem wykup konto premium i gotowe .

Adameczek1995

Polecam na tej stronie :
f i l m y . t o
Za darmo i bez rejestracji wszystkie sezony itd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones