The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 7
Odcinek The Last of Us (2023)

Pozostawieni

Left Behind 55m
6,2 5 731
ocen
6,2 10 1 5731
The Last of Us
powrót do forum s1e7

Nuda..

ocenił(a) serial na 6

Zdecydowanie najgorszy i najnudniejszy odcinek póki co w tym sezonie.. Wiadomo, że gry się nie przeniesie całej do filmu, ale zdecydowanie reżyser idzie dalej na łatwiznę, rezygnując ze scen akcji.. Nazywanie tego serialu arcydziełem, to troszkę za dużo..

ocenił(a) serial na 6
Dawid_M_605

arcydziełem jest grzyb, który infekuje przez ifony i stąd biorą się 10 za te badziewo.

ocenił(a) serial na 10
Andrrzej

mówi ktoś który wystawił 1/10 więc jesteś nieźle odklejony

ocenił(a) serial na 9
Dawid_M_605

Oczywiście. Reżyser idzie na łatwiznę unikając scen akcji, a jednocześnie kilkukrotnie tworzy całe miasto i centrum handlowe w klimacie post apo. Jak Wam brakuje akcji, to TWD obejrzyjcie. Ja przyszedłem obejrzeć dobrze zrobioną adaptację gry i zobaczyłem.

ocenił(a) serial na 8
Pawel_Mroz_GD

Problem tych ludzi nadal polega na tym że niepotrafią zrozumieć iż napchanie do serialu scen akcji absolutnie mija się z celem,w ogóle nie buduje to histori i postaci

ocenił(a) serial na 6
Pawel_Mroz_GD

Czyli rozumieć mam, że zadowoli Cię byle co tak naprawdę? Miasto i Centrum handlowe wystarczy? Naprawdę nie rozumiem 9 i 10 które dajecie co niektórzy.. Jest to średni serial z bardzo dużym niewykorzystanym potencjałem, przez co wielu się zawodzi z odcinka na odcinek. Gra jest mega, serial bez fajerwerków..

ocenił(a) serial na 9
Dawid_M_605

W tym odcinku właśnie grę przenieśli do seriali 1:1. To odcinek z dodatku pierwszej części. Po co piszesz bzdury, które cię ośmieszają?

ocenił(a) serial na 10
Dawid_M_605

ale to nie jest serial akcji to nawet nie ten gatunek nie wiem w ogóle po co recenzować serial nie wiedząc jaki to gatunek

ocenił(a) serial na 6
PCS3

A kto napisał, że to serial akcji?? Reżyser nie wykorzystał potencjału jaki miał na podstawie gry.. Wybrał łatwiznę. Przecież to jest czas apokalipsy, a Joel i Elie przemierzają stany jakby nigdy nic się nie działo.. Więcej znacznie oczekiwałem po serialu.

Dawid_M_605

Serial nie musi być wierną adaptacją gry, i... dobrze, że nie jest.

ocenił(a) serial na 5
Dawid_M_605

Jako hetero kobieta jestem oburzona dyskryminacją mojej i wiekszosci ludzi orientacji, przedstawionej w ten serialu. Dwa odcinko o relacjach homo i zadnego o hetero ? Ps. Joel z tamta i tamta nowa murzynka z jego bratem to zadne przedstawienie ich relacji.

ocenił(a) serial na 7
Marta_Krupa96

Jako hetero kobieta powinnaś się dokształcić i doczytać, że w grze jest dokładnie tak samo. A skoro to adaptacja gry to nie powinnaś być zaskoczona. Ale przyznam miło, że czasami WY hetero możecie poczuć się tak ja MY ciągle się czujemy.

permis

Zgodzę się z tym, że w grze było to samo, stąd jakoś do tego odcinka nie jestem negatywnie nastawiony w przeciwieństwie do 3, który był czystą homopropagandą. Jednak faktycznie odcinek 7 był trochę nudny.

Dawid_M_605

zgadzam się

Dawid_M_605

i żadnego zarażonego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones