The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek The Last of Us (2023)

Do ostatnich dni

Long, Long Time 1h 15m
6,8 11 110
ocen
6,8 10 1 11110
The Last of Us
powrót do forum s1e3

W grze ich konwersacje, dogryzanie sobie to była czysta poezja. Słabo, że nie pokazali jak Bill wraz z Joelem przebijają się przez zastępy zarażonych próbują przy tym ogarnąć samochód aby uciec nim z miasta.

Dostajemy natomiast historie Billa, która dla mnie była ,,bardzo średnia” i naciągana.

ocenił(a) serial na 8
franeek089

No ja w głowie sobie pomyślałem po co była ta cała ekspozycja z ich życia jak i tak ich uśmiercili.

ocenił(a) serial na 9
franeek089

Myślałem, że związek Billa to będzie tylko tło i ekspozycja dla dalszej interakcji z Joelem i Ellie, podobnie jak w grze. Trochę zmarnowany potencjał, ale podejrzewam, że Offerman był uwiązany innym projektem, stąd tylko jeden odcinek.

ocenił(a) serial na 10
franeek089

Też mi brakowało tych docinków pomiędzy Billem i Ellie.

Całe to wspólne życie Franka i Billa było bardzo fajnie zrobione poza końcówką. Miałem nadzieję, że będzie podobnie jak w grze i Frank się powiesi bo się zaraził, a Bill będzie myśleć, że wyjechał.
Miałem też nadzieję że w odcinku wyjaśnią ci takiego zrobił Joel, że bill miał u niego dług do spłacenia.

Dolek_2

Dług wobec Joela związany był pewnie z opieką / pilnowaniem miasteczka bezpośrednio po postrzale jaki otrzymał Bill (sam z resztą prosił żeby go wezwać).

Rozwinięcie wątku Billa i Franka było spoko do pewnego momentu, a potem wiało tylko nudą. Sama okolica była przedstawiona z resztą zbyt cukierkowo, przez cały odcinek 1 zarażony? Serio ? Już nawet nie wspominam o tym, że w grze spotkali purchlaka, a samochód nie czekał ot tak sobie praktycznie gotowy do jazdy w garażu pod plandeką. Rozumiem, że nie chcą powielać pewnych wątków ale marnują wiele możliwości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones