PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432610}
7,3 740
ocen
7,3 10 1 740
The IT Crowd
powrót do forum serialu The IT Crowd

Tu jest pierwszy odcinek: http://www.dailymotion.com/video/xmjpk4_the-it-crowd-us-
pilot_fun

Myślałem że tylko Polacy robią takie rzeczy

ocenił(a) serial na 1
KingFake

Co oni zrobili z IT Crowd?! Babka grajaca Jen sie w ogole nie umywa. Choc chcialabym zobaczyc Rocky Carrolla w brytyjskiej wersji. :)

ocenił(a) serial na 3
Rlyeh

właśnie obejrzałam ten jeden odcinek...eh, w zasadzie słowo w słowo to samo tyle, że z amerykańskim akcentem (nawet Moss jakoś wyraźniej mówił niż w oryginale:P), zirytowało mnie, że pominęli kilka świetnych momentów, a dodali jakieś nieszczególnie ciekawe. Jen rzeczywiście nie ma co porównywać, nowy Roy może i ujdzie, ale był za mało 'rozmemłany' ;) Ciągle się zastanawiałam, że to musi być dziwaczne dla aktora grającego Mossa, powtarzać dokładnie to samo, tyle, że w gorszym wydaniu.

fibi_3

Musieli mu (Mossowi) sporo zapłacić za ten występ.

KingFake

coś potwornego. nie wiem dlaczego robi się takie rzeczy. przykre.

KingFake

porażka :| bardzo nieudana podróbka ...

KingFake

Nie powiedziałbym, że to aż taka porażka. Wiele seriali powstaje jako kalka seriali z innych krajów (np. Świat według Bundych - Świat Według Kiepskich, a chyba nawet Miodowe Lata są na bazie jakiegoś zachodniego serialu). Mogli się pokusić o jakąś większą oryginalność i nie najmowanie tego samego aktora, no ale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones