The Good Doctor (2017-2024)
The Good Doctor: Sezon 4 The Good Doctor sezon 4, odcinek 1
odcinek The Good Doctor (2017-2024)

Na linii frontu, część 1

Frontline, Part 1 41m
6,9 339
ocen
6,9 10 1 339
The Good Doctor
powrót do forum s4e1

Oglądnąłem 3 sezony, gdy tylko zobaczyłem 5 minut tego co covidowego cyrku, wyłączyłem i dalej nie oglądałem, niestety, takie coś dyskwalifikuje dla mnie dzieło filmowe. W żadnym filmie/serialu do tej pory nie widziałem czegoś takiego. W każdym filmie mogą na napisach końcowych dawać wstawki typu "Stand up for cancer", "Nie dla alkoholizmu", "Ratujmy dzieci w Afryce", "Zabezpieczajcie się w kontaktach seksualnych... Na wszystkie choroby związane z tymi sloganami dziennie umiera wiecej ludzi niż na covid w ciągu 3 lat. Do końca 3ego sezonu porządne 7, momentami nawet 8, dalej nie oceniam, bo musiałbym zjechać caly serial na 1.

ocenił(a) serial na 9
mako3

Fascynujące. Wybierasz sobie choroby które "tolerujesz', kierując się wątpliwymi statystykami, a jak Ci któraś nie leży to obrażasz się na serial xD serial ukazywał bardzo rzadkie choroby, niestandardowe rozwiązania i wymyślone operacje. Przychodzi coś tak oczywistego jak Covid (dziwne byłoby gdyby serial udawał że pandemii nie ma) i pojawiają się malkontenci.

mako3

Covid to jedna choroba raki to setki chorób, choroby przenoszone drogą płciową też, ratowanie dzieci w Afryce to miliardy zagrożeń. Niesamowite, że jedna choroba przegrywa z całym kontynentem :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones