The Good Doctor (2017-2024)
The Good Doctor: Sezon 3 The Good Doctor sezon 3, odcinek 20
odcinek The Good Doctor (2017-2024)

Kocham cię

I Love You 41m
8,0 338
ocen
8,0 10 1 338
The Good Doctor
powrót do forum s3e20

Pierwsze trzy sezony były całkiem niezłe (chociaż wbrew niektórym opiniom serial nie ma podjazdu do Dr House), ale dalej to już standardowy cykl życia amerykańskich seriali. Początek jeszcze ma sens, ale jak tylko kończą się pomysły co dalej (zwykle trzeci albo czwarty sezon) to jedziemy w LGBT, BLM, wojujący feminizm a najlepiej wszystko na raz. A tutaj jeszcze coivda udało im się wpleść.

Oczywiście 4 sezon zaczyna się od szukania nowych rezydentów, więc bierzemy wszystkie kolory tęczy i jednego białego, żeby go jak najszybciej odstrzelić, bo jest taki zły, biały, przystojny, uprzywilejowany i jeszcze rodziców ma bogatych.

Co najlepsze, ten biały rezydent był całkiem normalnym gościem, nic złego nikomu nie zrobił, a nagle od pozostałych bohaterów dowiadujemy się, że jest zły, okropny, głupi i w ogóle nikt go nie lubi xD

Poza tym nowi rezydenci są tak nijacy i nudni, że przez pierwszą część sezonu w ogóle nie mogłem ich rozróżnić z twarzy. Jakby nagle w połowie sezonu ich wymazać z tego serialu to pewnie nawet bym nie zauważył, że czegoś mi brakuje.

milex13

To jest dokładnie moje zdanie. Faktycznie pierwsze 3 sezony były na słabą 7, też liczyłem na nowego House'a, ale tu serial się w ogóle nie umywa. Pierwsze 3 sezony miały swoje wady, fabuła była trochę powtarzalna, no i serial był strasznie ckliwy, ale trzymało się to wszystko kupy, aż 4 sezon zamiótł.

Co do jedynego białego, to jeszcze udowodnił, że ma najlepsze predyspozycje z całej 6, ale odstrzelono go za jakieś bzdury i jeszcze cieszyli się z tego ( bo miał za dużo sukcesów????). Generalnie z 4 sezonem serial nabrał strasznie rasistowskiej i seksistowskiej wymowy. Próbowali przedstawić zdradzonego faceta jako tego złego, bo nie chce od tak po jednym dniu przebaczyć żonie. Na tym wątku skończyłem z serialem, a trochę szkoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones