PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=846290}

The Chosen. Wybrani

The Chosen
8,9 2 410
ocen
8,9 10 1 2410
The Chosen. Wybrani
powrót do forum serialu The Chosen. Wybrani

10/10

ocenił(a) serial na 10

Ten serial zasługuję na 10/10. Pokazuję jak można zrobić świetny serial nie mając znanych aktorów, ogromnych sum pieniędzy ani wielkich studiów za plecami. A może właśnie dlatego się to udało. Świetna i dopracowana fabuła, pieniądze zebrane z crowdfundingu, aktorzy i realizatorzy dający serce do tej produkcji. I to coś co ten serial ma. Pierwsze moje zetknięcie z tym serialem był któryś z odcinków z drugiej połowy 2 sezonu. Przypadkowo natknąłem się na niego w TV. Oglądnąłem 2-3 minuty bo właśnie wychodziłem, i to wystarczyło aby mnie ten serial zaintrygował. Kilka miesięcy później przypadkiem zobaczyłem ze jest wznawiany na TVP Historia więc go nagrałem. I po pierwszym odcinku stwierdziłem że nie jest to absolutnie zmarnowany czas. Nawet jeśli jesteś zadeklarowanym ateistą dostającym drgawki na dźwięk czegokolwiek związanego z chrześcijaństwem przyznasz że serial jest świetnie zrobiony.

Czy warto zobaczyć na małym ekranie - warto i naprawdę nie musisz być wierzący aby go docenić.

balto14

Gdzie mozna go zobaczyc?

ocenił(a) serial na 10
redxhaired

np tutaj: https://thechosen.pl/?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAopuvBhBCEiwAm8jaMUJofFlUKnoB6F- MwBMsn3IbuajGgynKOGcuY68b2Amr12BzXceCQhoClsAQAvD_BwE#zobacz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones