The Boys (2019)
The Boys: Sezon 3 The Boys sezon 3, odcinek 8
odcinek The Boys (2019)

Rozpalony do białości

The Instant White-Hot Wild 1h 2m
7,7 1 075
ocen
7,7 10 1 1075
The Boys
powrót do forum s3e8

Maeve znakomita!

ocenił(a) serial na 10

Przyznam ocalała Maeve - naciągane nawet bardzo, ale nie narzekam,  jestem szczęśliwy że przeżyła bo uwielbiam jej postać i Dominique McElligott w tej roli. W tym odcinku była wręcz rewelacyjna, w starciu z Homalenderem genialna, nawet gdy ten jej  wydłubuje oko, ta nie poddaje się, no i ostateczne poświęcenie, które co prawda przeżyła, ale nie było to pewne, nawet mi się oczy 'spociły" przy tym i poczułem ulgę jak się okazało że przeżyła. 


Uważam że serialowa Maeve jest zdecydowanie o wiele lepszą postacią niż ta komiksowa. Lubiłem ją ale w tym sezonie jeszcze bardziej ją polubiłem, przeszła bardzo fajny rozwój i w tym wypadku cieszę się że postanowili "odratować" jakąś postać i jej nie uśmiercać, nawet jeśli to ma być już domknięcie jej wątku, to uważam że jak najbardziej zasługuje na szczęśliwe zakończenie, nie zawsze muszą zamykać wątek każdej postaci likwidując ją, w tym wypadku nawet bardziej mnie to zaskoczyło, bo znając jej los w komiksach byłem pewien że za chwilę, za moment jej Homelander łeb wykatapultuje, byłem wręcz nastawiony na to, później gdy już sądziłem że zginęła definitywnie, mnie zaskoczyli ponownie, więc w moim odczuciu nawet lepiej wyszło, wykazała się, dużo poświęciła i zasłużyła na coś dobrego w życiu, nawet wolę żeby już nie wróciła a se tam żyła gdzieś na farmie. No i bardzo lubiłem jej relację z Annie.


 Jednakże ogólnie faktycznie mogło się dziać trochę więcej i był potencjał na coś większego, a tu w sumie skończyło się jak zawsze, mimo że same sceny finalne walki z Soldier Boyem i Homelanderem były bardzo fajnie zrobione a ostatnia scena niepokojąca, choć trochę mam wrażenie że reakcja ludzi na to co odj**ał Homek aż zbyt przerysowana... Ogólnie Jensen Ackles był fenomenalny w roli Soldier Boya, mam nadzieję że jeszcze wróci. Ryan nowy psychopata! Przewidywalne ale ten jego uśmiech wywołuje dreszcz. Szkoda jedynie wątku BlackNoira, niby wydawało się że zmierza to do czegoś wielkiego a tu ostatecznie nic, było widać że na pewno będzie to już inaczej niż w komiksach ale nie spodziewałem się że zostanie tak zmarnowany. Finał mi się podobał, ale te z poprzednich sezonów miały jakiś większy power.

Rrouge

''Przyznam ocalała Maeve...'' XDDD
Ona powinna zostać odstrzelona już jakoś w początku 3 sezonu, nic nie wnosiła. Aaaa chyba że wątek lesbomancji...

vaco98

To że nie lubisz jakichś postaci i jesteś homofobem nie znaczy że ktoś inny ich musi też nie lubić, ale trzeba być ultra żałosną osóbką żeby się do kogoś innego przypieprzyć o nic, zresztą co gadać o osobie która jeszcze używa "XDDDDDD"  na pewno więcej wnosiła niż zboczony Deep i jego żenujący nieśmieszny wątek który roli w głównej fabule też nie miał znaczącej :D

ocenił(a) serial na 9
KennyDeath

Jej przeżycie to był totalny absurd i absolutny flop finału. Jeśli w takim serialu, boją się odstrzelić Maeve żeby amerykańce się nie popłakali a mafia LGBT nie dała im cancela, to o czym my gadamy??

I to chyba twórcy są homofobami, bo rzucają ja od łózka Butchera do łózka kobiety i z powrotem..... aaaa zapomniałem, że tęczowym wolno więcej (i nie nienawidzę Maeve, wręcz przeciwnie)

Danio31b

Przecież Maeve już nie będzie. Dostała swoje szczęśliwe zakończenie. Zawsze pozostaje mieć nadzieję, że do Siódemki tym razem dadzą faceta geja albo bi żeby zakpić znowu z Marvelów/DC, którzy nie potrafią/ nie chcą czegoś takiego zrobić. :) Girls Get It Done wyszło wyśmienicie jako kontra do sceny z kobietami z Endgame.

To, że Maeve jest bi jest homofobiczne>?

ocenił(a) serial na 10
vaco98

No cóż, ile ludzi tyle opinii, rozumiem że postaci nie lubisz, ja bardzo lubię zarówno postać jak i aktorkę i cieszę się z jej wątku i jej roli w tym odcinku :D ale rozumiem, mnie choćby właśnie wątek Deepa niesamowicie irytował i dla mnie to on jest pierwszy do odstrzału.

Rrouge

Dla mnie Maeve była zupełnie zbędna w tym sezonie, calutki prawie jakby nie wiedzieli co z nią począć, jak królik z kapelusza nagle wylazła na końcu jako najważniejsze ogniwo, ogólnie dziwny odcinek, trochę zabrakło emocji, zamiast wielkiego buum było takie słabe paff. Uśmieszek dzieciaka dziwny bo jak prosił tatusia o opuszczenie imprezy to raczej po to żeby oszczędzić Rzeźnika i resztę, dziwne jak łatwo przegnali BN chwilę po tym jak wreszcie stał się ciekawą postacią i na dokładkę ten ojczym od córki Milka na koniec tak kretyńsko przerysowany że miałam face palma. No ale czekam na sezon 4 niecierpliwie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones