PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014243}

The Bear

7,9 31 231
ocen
7,9 10 1 31231
7,7 26
ocen krytyków
The Bear
powrót do forum serialu The Bear

Bardzo mieszane uczucia

ocenił(a) serial na 7

mam po obejrzeniu sezonu. Z jednej strony postacie aktorów są pełne charakteru, barwne, dynamiczne i zagrane naprawdę z wielkim zaangażowaniem. Z drugiej - akcja jest nużąca, męcząca, chwilami niezmiernie irytująca i polegająca na śledzeniu kolejnych, spięć, wrzasków kłótni, pyskówek itd. toczących się w lokalu. W sumie ze 60% czasu ekranowego stanowią właśnie tego rodzaju sceny i oglądanie oraz wysłuchiwanie ich budzi nieraz spory dyskomfort. I kto ten serial określił jako komedię? I czy znalazła się w nim choć jedna budząca śmiech scena? To raczej dramat z elementami tragicznymi. A swoją drogą - jeśli tak wygląda naprawdę praca w lokalu gastronomicznym i taka w nim panuje atmosfera, to wypada tej branży tylko wpółczuć...

ocenił(a) serial na 5
Dar0962

Dokladnie,te same odczucia,dla mnie malo realizmu,tylko udawanie sztuczne.

ocenił(a) serial na 9
Dar0962

Dla mnie zabawny był moment jak dali dzieciakom Xanax a organizator imprezy powiedział, że dziękuje za załatwienie ''problemu'' :) Groteskowe przedstawienie ojca. Niestety czy stety praca na kuchni to 3 razy wołowina i 4 razy kurczak przez cały dzień :)

Dar0962

Polecam z tym samym aktorem świetny serial dla każdego kto twierdzi że akcja jest męcząca cyt "na śledzeniu kolejnych, spięć, wrzasków kłótni, pyskówek itd. toczących się w lokalu." tyle że tutaj spięcia są w domu
https://www.filmweb.pl/serial/Shameless+Niepokorni-2011-554657

ocenił(a) serial na 5
elSiara

shameless - owszem z początku b.dobry, dobry do 6sez, a potem co raz bardziej nużący i wtórny... ostatecznie dotrwałem aż do s09e01 i dałem sobie spokój. A the bear przerwałem znacznie wcześniej, bo już na 4ep miałem takie same odczucia jak Dar0962

tHe_mRuWa

obejrzalem wszystkie odcinki shameless od deski do deski i chyba nigdy nie miałem wrażenia że któryś odcinek jest na siłe albo że twórcą skończyły się pomysły, ale to pewnie kwestia gustu. Genialna komedia generalnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones