PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813834}
7,6 14 416
ocen
7,6 10 1 14416
The Act
powrót do forum serialu The Act

Czy tylko według mnie on jest strasznie irytujący ?

agata_bukowska

Historia jest oparta na faktach dlatego główna bohaterka ma głos jak najbardziej zbliżony do prawdziwej Gypsy. Moim zdaniem wyszlo jej to swietnie. Polecam obejrzeć wywiady lub dokument prawdziwą Gypsy wtedy mozna sie wsluchać jaki naprawde ma glos i jak Joey King go odegrała :)

hydziak

Również polecam

ocenił(a) serial na 8
agata_bukowska

Właśmie głosbył mega uroczy. Pasujący do gnębionego dziecka, ale nie do zabójczyni. Celowe zagranie.

DonDominik

Głos miał być pasujący do głosu prawdziwej postaci, a nie do wyobrażenia gnębionego dziecka.

ocenił(a) serial na 4
agata_bukowska

Jak widzialo sie dokument to tak. Za malo szczegolow odnosnie relacji matki z corka, za duzo wyuzdania. Mam wrazenie, ze ten serial tylko do tego zmierza, aby pokazac sceny seksu. Gypsy jest ukazana w bardzo zlym swietle.

ocenił(a) serial na 8
agata_bukowska

Mnie wlansie zastanawiało to, dlaczego ktos kto ma 10 lat mowi tym samym tembrem głosu w wieku 23 lat.

ocenił(a) serial na 8
agata_bukowska

No ale Joanna Jabłczyńska tak samo mowi dzis jak za caasow " fasolek"

agata_bukowska

Irytujący jest, to fakt, ale w rzeczywistości prawdziwa Gypsy ma własnie taki okropny głosik. Prawdopodobnie to w większej mierze wyuczone, gdyż matka przedstawiała ją jako małą dziewczynkę. No laska ma 32 lata teraz i stwierdzono u niej osobowosc socjopatyczną (nie bez powodu). Taka ciekawostka - w tym roku wychodzi na wolnosc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones