PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=813834}
7,6 14 416
ocen
7,6 10 1 14416
The Act
powrót do forum serialu The Act

Czy ktoś zanim obejrzał albo dowiedział się(like me) o tym serialu oglądał odcinek na Kanale Karoliny Anny na YT?

ANIelA_

Dzięki jej filmowi skojarzyłam miniaturkę tego serialu na HBO go.

Claudija91

Chyba wyjdę na dziwoląga, jednak nawet nie wiem o kogo chodzi ;)

buterfly

Nic nie szkodzi :) w wolnej chwili naprawde polecam zajrzec na jej kanał bo naprawde dziewczyna odwala kawał dobrej roboty będąc przy tym profesjonalna ...:)

ANIelA_

Okej dzięki za polecenie :) - Zapewne w wolej chwili zerknę :)

ANIelA_

nie wiem, co wy w niej widzicie. To co w jej filmiku, możesz przeczytać w pięć minut na wikipedii...

ocenił(a) serial na 9
ANIelA_

Widziałem. Uwielbiam jej kanał, bardzo dobrze prowadzony i widać że dziewczyna się na tym zna :)

ANIelA_

Dziewczynom może się jej kanał podobać. Starszym widzom i mężczyznom odradzam. Smęci strasznie, do tego jakieś pierdoły makijażach.

perun_6

Szczerze powiedziawszy , jest multum innych twórczyni na yt robiących lepsze filmiki urodowe. Ja z ręką na sercu polecam tylko jej serie zagadek kryminalnych :)

ocenił(a) serial na 8
perun_6

Widziałam filmik na jej kanale o tej sprawie. Wcześniej jednak sama poszukałam informacji i z jej filmu niczego nowego się nie dowiedziałam. Powiedziała dokładnie to samo, co można przeczytać na Wikipedii. Nie wiem jak z innymi jej "produkcjami", bo mnie osobiście się nie podoba sposób w jaki opowiada.

ocenił(a) serial na 8
terpentynka

Odnoszę podobne wrażenie. W sensie z jej relacji dowiedziałam się o kilku sprawach, których nie znałam, jednocześnie często sprawy te są opisywane dość pobieżnie. Z drugiej strony, co kto lubi, krótsze filmiki też są czasami dobre, bo ile czasu można słuchać o mordercach i porwaniach. Jeśli chodzi o Stanowo, ona ma znacznie dokładniejszy research i wiele ciekawego można się od niej dowiedzieć, jednak maniera jej mówienia i sposób w jaki opowiada, często mnie odrzuca.

ANIelA_

Polecam obejrzeć dokument na HBO o tej sprawie, 2 godzinki trwa o ile się nie myle

linaszcz

Gdzie doadnie mogę znaleźć ten dokument?

shiva77_filmweb

https://www.hbo.pl/movie/kochana-mamusia-nie-zyje_612753

shiva77_filmweb

Jest też na fili z lektorem.

ocenił(a) serial na 7
ANIelA_

Polecam kanał Stanowo. Tam owiele więcej jest historii i wątków w sprawie.

Ksiezycowa98

Ja równiez polecam stanowo

ANIelA_

Właśnie oglądałam zwiastun i od razu skojarzyłam, że to historia na faktach, którą obejrzałam na kanale Karoliny. Cieszę się, że powstał serial na postawie tej historii, bo jest niecodzienna i ciekawa. Biorę się za oglądanie serialu.

ANIelA_

Tak ja widzialam wczesniej film na jej kanale i skojarzylam historie

ANIelA_

na krótko przed emisja pierwszego odcinka trafiłam w internecie na artykuł na temat prawdziwej historii. dziękuję za podsunięcie informacji o filmiku na YT

ocenił(a) serial na 8
ANIelA_

Niestety tak... Wolałabym oglądać z większym dreszczykiem emocji ;)
A co do Karoliny Anny to w sumie oglądam ją z przymusu, bo lubię true-crime, a na polskim yt wciąż mało takiego contentu (choć na szczęście coraz więcej). Dziewczyna robi dobrą robotę, ale na przykład nie sprawdza wymowy imion itp.

ocenił(a) serial na 9
anikamtb

Ciężko mi oglądać jej filmiki ze względu na jej cukierkowość i brak obiektywizmu. Ale pod tym względem gorsza jest Mariola z kanału Przekartkowane. Jak się słyszy o "piękniusich kochaniusich biednych dzieciaczkach" i tym podobne, to można dostać gęsiej skórki, bynajmniej nie przez samą historię kryminalną, o której opowiada. Kryminatorium, Stanowo i niedawno przeze mnie odkryty Kompulik89 (chociaż rzadko dodaje filmy) to są według mnie kanały, które są najlepsze i pod względem ilości informacji podanych w filmach, jak i sposobu opowiadania na polskim youtubie.

ocenił(a) serial na 8
Something94

A mnie autor Kryminatorium bawi jak zniża głos, żeby brzmieć strasznie ;) słucham jako podcastów "Kryminalna Skandynawia", "Prawdziwe zbrodnie" i "Piąte nie zabijaj", a na yt ostatnio pojawił się Kristof, którego sposób mówienia mi pasuje.

ANIelA_

Ja oglądałam u niej materiał i byłam w szoku, że własna matka mogła zrobić własnej córce coś takiego :O

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones