PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469733}
6,0 19 868
ocen
6,0 10 1 19868
Teraz albo nigdy
powrót do forum serialu Teraz albo nigdy!

Zepsuł się :/

ocenił(a) serial na 6

Po obejrzeniu 1 sezonu czekałam na następne odc, serial wciągnął, super pomysł z
Maderą itd. Po powrocie do Wawy i ciągłych wahaniach Basi w kolejnych sezonach znudził
się. Miałam wrażenie jakby już scenarzystą zabrakło weny a szkoda, bo początek dobry...
Ocena 7/10 - średnia początku 8/9 i zakończenia 5/6 .. :/

ocenił(a) serial na 9
Papiszynka

Też mam takie odczucia :) Niestety... 1 sezon świetny, drugi nawet, nawet, ale 3 moim zdaniem porażka... a 4 i ogólne zakończenie beznadziejne... Szczególnie odnośnie Marty i Michała...

użytkownik usunięty
Papiszynka

Ja tez sie zgadzam co watku Basi, chociaz w 2 sezonie najwieksza moja uwage zwrocil zwiazek Marcina I Julii ktory rozwijal sie prawie caly sezon, potem w trzefim sezsonie myslalem ze nieda sie jej zastapic no I niedalo sie ale przyjemna zmiana okazala sie Ola Szwed, co do watku z basia to dobrze ze mialy takie postacie jak Bartek ktory zaczal sie zmieniac I na dodatek pojawia sie mareczek takze byly pomysly na serial ale tez sie zgodze co do watkow Marty I Michala, to sie zaczynalo w drugim sezonie I blagalem zeby do tego niedoszlo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones