Terapia bez trzymanki
powrót do forum 1 sezonu

Serial Shrinking 2023 ma interesujący koncept, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych tematyką psychologiczną, ale dla ambitnych odbiorców bedzie rozczarowaniem. Realizacja tego pomysłu pozostawia wiele do życzenia. Niestety, serial wpada w pułapki typowe dla amerykańskiej komedii romantycznej, co sprawia, że staje się naiwny i przewidywalny. Choć aktorzy wykonują swoją pracę dobrze, to fabuła nie trzyma się kupy, a dialogi są często nieudolne. Zatem, jeśli szukasz czegoś ambitniejszego, Shrinking 2023 może okazać się rozczarowaniem.

ocenił(a) serial na 3
aolgg

Zgodzę się z Tobą w 100%. Na początku pomyślałem że to jest bardzo ciekawy koncept. Potem zacząłem się zastanawiać gdzie jest ta rewolucyjna terapia. Nie tyle nie było tam rewolucyjnej terapii, jak nie było jej wcale. Dobrnąłem do piątego odcinka, Ale potem każda scena to był jakiś cringe. Rozmowy o niczym. Przewidywalna irytująca nastoletnia córka. Każdy romansuje z każdym. To było gorsze niż komedia romantyczna.

requin

Tak!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones