Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)
Teoria wielkiego podrywu: Sezon 8 Teoria wielkiego podrywu Sezon 8, Odcinek 18
Odcinek Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)

Termalizacja resztek

The Leftover Thermalization 19m
7,0 1 232
oceny
7,0 10 1 1232
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum s8e18

S08E18

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie bardzo dobry, pierwszy raz od naprawdę dawna, nie spoglądałem na pasek upływającego czasu.

ocenił(a) serial na 9
zjeboklesny

Sezon 8 ogólnie jest bardzo dobrym sezonem. To znaczy, wszystkie są świetne, jednak 7 i 8 - totalna miazga!

ocenił(a) serial na 7
liechtu

Reasumując to oglądaliśmy dwa różne sitcomy. Jeśli chodzi o tbbt to wielkie dno

ocenił(a) serial na 9
b_enter

Kwestia gustu :) fanką TBBT jestem od ponad 2 lat. A jaki sitcom Ci "wpadł w oko"?

ocenił(a) serial na 7
liechtu

Serial oglądam od początku pojawienia się go na CC. Pierwsze wrażenia były niesamowite ale rok temu totalnie przestałem go oglądać. To już nie jest zabawne. Gdyby nie było Parsonsa jako Sheldon to w ogóle bym tego nie oglądał. Jego postać również się zmieniła. Sam mówił że nikt nie lubi zmian i tak samo jest ze mną

ocenił(a) serial na 7
b_enter

Najlepszy moim zdaniem sitcom to Dwóch i pół z Sheenem

b_enter

Jesli podoba ci sie 2 i pół z Sheenem to polecam Anger Menagment.

A co do TBBT to niestety ale juz troszke się wypala. Nadal fajnie sie ogląda ale tylko kiedy nie pamieta się co było w sezonach 1-4 jaki poziom itd.

ocenił(a) serial na 10
liechtu

To chyba oglądamy 2 różne sezony (bez urazy)...dla mnie 8 seria to zjazd na maksa po równi pochyłej-widać że zmienili scenarzystów i reżysera. Nie wiem jaką oglądalność ma w tej chwili ale stawiam że dłużej niż na 10 sezonach to nie pociągnie.

ocenił(a) serial na 7
shorty_2

oglądaliśmy... ja już tego nie oglądam a l.mnoga odnosi się też w druga stronę - w kwestie przypuszczenia dot. drugiej osoby.

ocenił(a) serial na 7
zjeboklesny

Ale zawiera błąd ! :)
W sezonie szóstym Amy, Bernadette i Penny pół odcinka czytały "Thora", nawet kilka razy i dyskutowały na temat jego młota i był to jeden z głównych wątków.
A tu nagle w ostatnim odcinku Penny pyta kim jest Thor... ;)

ocenił(a) serial na 7
delicatepl

Widocznie tak mało ją to interesowało, że już zapomniała :P

ocenił(a) serial na 7
donkanee

eh blondynki , głupie są....

donkanee

hmm, a mnie odcinek nie porwał. jedyny śmieszny moment jak Sheldon masował Leonarda.
jak ktoś już na forum napisał, serial oglądam bardziej z przyzwyczajenia. szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones