PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=402989}

Teoria wielkiego podrywu

The Big Bang Theory
8,0 168 497
ocen
8,0 10 1 168497
7,4 8
ocen krytyków
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum serialu Teoria wielkiego podrywu

Nie rozumiem czemu serial o idiotach może mieć tak wysoką średnie. Może mi to ktoś wytłumaczyć?

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

Idioci to osoby o IQ poniżej 20 (ciężkie upośledzenie umysłu- idiotyzm), w serialu każda osoba ma IQ o wartości co najmniej powyżej 90 (oczywiście znajdą się epizodyczne wyjątki). W związku z tym, że w stwierdzeniu, którego użyłeś jest błąd i głównie na nim opiera się twoje pytanie nie ma konieczności tłumaczenie ci, dlaczego serial ten posiada tak dużą średnią.

użytkownik usunięty
no_bo_co

Idąc twoim tokiem rozumowania, może to ty jesteś idiotą skoro nie rozumiesz tego serialu?

ocenił(a) serial na 9
no_bo_co

bo idioci najlepiej sie sprzedaja

ocenił(a) serial na 1
no_bo_co

1. Nerdzi to nie idioci. Wręcz przeciwnie oni posiadają większą wiedzę niż ty w wielu dziedzinach.
2. Po co bierzesz się za serial o nerdach nie mając żadnej wiedzy o popkulturze, nie rozumieją nawiązań.
Ten serial jest dla ludzi znahjąc popkulturę, choć w pewnym stopniu kojarzący pewne motywy (np. gest Spocka, Pojedynek Kirka z tą jaszczurką, Serial Firefly zdjęty mimo iż był super)

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Tych rzeczy z popkultury nie znam, a dalej czerpię z serialu przyjemność i to nie małą ;p

ocenił(a) serial na 1
Shagarot

Wyjątek znajdzie się od każdej reguły. A które sezony lubisz bardziej 1-3, czy 4-5?

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Nie dzielę tego serialu, na to które sezony lubię bardziej, a inne mniej. Dla mnie liczy się fakt, że nie mogę się doczekać kolejnej dawki śmiechu, którą serial zaaplikuje mi pod koniec września.

ocenił(a) serial na 1
Shagarot

Ale widziałaś/eś Gwiezdne wojny, filmy na podstawie komiksów Marvela, więc coś z popkultury amerykańskiej znasz. Więc masz pewną wiedzę. Może nie znałaś akurat moich przykładów (zwłaszcza, ze podawałem je na przykładzie Treka), ale inne pewnie tak.

ocenił(a) serial na 10
MistrzSeller

Si. Gwiezdne Wojny może nie są moim ulubionym filmem, a ekranizacje komiksów DC/Marvel często wychodzą przeciętnie, ale te komiksowe postacie znam dosyć dobrze. Serial wszakże jest głównie dla nerdów i jeżeli ktoś w tym nie siedzi, to będzie miał średnią rozrywkę.

MistrzSeller

ja nie oglądałam prawie niczego, do czego nawiązuje ten serial (ani tych wszystkich supermenów, ani seriali, ani gier, jedynie gwiezdne wojny widziałam), ale o wielu rzeczach się słyszało i nawet jak czasem czegoś nie załapię to i tak jest to jeden z moich ulubionych seriali :] a co do założyciela tematu, to dobrze napisany serial o idiotach też mógłby być śmieszny może. w każdym razie tutaj bohaterowie na pewno nie rzucają jakimiś prymitywnymi tekstami spod monopolowego :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones