PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 599
ocen
7,8 10 1 46599
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Sezon 6 -Spoilery

ocenił(a) serial na 10

Wiadomo, ze powtastanie kolejny sezon. Tutaj mozemy wypisywac swoje oczekiwania i potwierdzone informacje od osob zwiazanych z serialem, czyli spoilery ;)

ocenił(a) serial na 5
wioletaHP

Ciągle natrafiam na informację, że głównym złym ma być jakiś wilkołak nazista, który uciekł od doktorków. Mam nadzieję, że to tylko nieśmieszny żart Jeffa, bo tylko nazisty w tym serialu brakowało. Niech już sobie będzie jakimś tam żołnierzem, tylko błagam, nie nazistą.

Jeff coś tam wspomniał o tym, że kolejny rodzic Malii się pojawi. Oby to oznaczało powrót Petera, choć jeśli jego wątek ma być związany z Malią, to ja podziękuję.

ocenił(a) serial na 10
deathmaster

,,Kolejny rodzic Malii'' mozna rozumiec bardzo roznie. Ludzie napala sie na Petera, a w gruncie rzeczy Malia ma czworke rodzicow ^^

wioletaHP

Ale w sumie zostaje dwóch ojców. Matka nr1 pokonana (miejmy nadzieję, ze w pudle, ale Jeff nigdy nie lubił szczegółów, więc kto wie, gdzie ją umieścił, może w szufladzie 'na później'), a Matka nr2 zginęła w wypadku samochodowym (to by ssało gdyby wyszła zza grobu, ale po akcji z siostrą Theo nigdy nie wiadomo).

ocenił(a) serial na 8
deathmaster

Pojawi się nazistowski żołnierz, ten co był w tym płynie u doktorków (wiecie o co chodzi?). W tym jakby promo 6 sezonu na końcu został pokazany.

landlubber

Oglądając sceny z tego ich "laboratorium" można było widać w tle wielką szklaną tubę z ciałem w środku, nawet z dwa razy było zbliżenie na tego typa, nie spodziewałam się, że okaże się to jakieś istotne :)

użytkownik usunięty
deathmaster

Nooo wiesz, na samym końcu 5x20 jest cliffhanger ukazujący ślady stóp/butów wilkołaka Nazi także to prawda ;)
Co do Petera to naprawdę liczę na jego rychły powrót bo jeśli nie wróci - nie ruszam 6 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

Pete Ploszek (http://www.filmweb.pl/person/Pete+Ploszek-1882628) pojawi się w serialu jako nowy, przystojny nauczyciel.

użytkownik usunięty
wioletaHP

I pewnie on okaże się być jakiś villainem (jak zawsze zresztą w TW) -.-

Hej, przynajmniej nie ma Dereka, żeby go uwieść.

użytkownik usunięty
revira

Aż pomyślałam co by się mogło zadziać jakby wciąż był. Derek i przystojny nauczyciel hmm mmm... ;)

revira

Swoją drogą ja bardzo ubolewam jego odejście. Jak dla mnie najlepsza postać :'(

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

1.Jeff podobno stwierdził, że szósty sezon ma być jak thriller psychologiczny, zobaczymy jak to wyjdzie.

2. Mamy się dowiedzieć na czym stoi Stydia, ogólnie mają być określone ich uczuci i dużo się dziać w ich relacji.

3. Jeff mówi, że będzie trochę opowieści o duchach.

4. Kira nie pojawi się na początku, będzie uczyła się kontrolować moc u skinwalkers.

5.Akcja będzie się dziać 3 miesiące po zakończeniu 5 sezonu.

landlubber

Thriller psychologiczny będzie ciekawe. Każdemu mieszkańcowi BH przyda się terapia.
Stydia, mam nadzieję, że zostanie określona. Przyjacielski czy romantyczny sposób. Byle oboje wrócili na dobre tory swoich postaci i mieli więcej momentów między sobą, jak i antenowego.
Może to Kirze pomoże. Przydałoby się.

ocenił(a) serial na 9
landlubber

1. jestem za, to moze byc bardzo ciekawe
2. o tym mialo byc juz w piatym sezonie
3. duchy, wampiry, czarownice- tylko tego tam jeszcze nie bylo
4. bardzo dobrze
5. pewnie bedzie duzo flashbackow

ocenił(a) serial na 8
keteek

Wątpię z tymi flashbackami, zapewne mieli trochę spokoju.

użytkownik usunięty
landlubber

Kira w ogóle ma się nie pojawić w 6a

ocenił(a) serial na 8

Są informacje, że pojawi się w 5,6,7 odcinku.

użytkownik usunięty
landlubber

Aha, no to pewnie poszaleje na pustyni.

ocenił(a) serial na 8

Będzie mieć nowe bff zapewne.

użytkownik usunięty
landlubber

Zapewne :D

Arden Cho oznajmiła, że odchodzi z Teen Wolfa (oficjalnie na yt) więc nie wiem czy w ogóle pojawi się w 6 sezonie

landlubber

Boże, tylko nie Stydia.

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

Co zobaczymy w 6 sezonie?

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

Aha, w powyższym poście była cała lista spoilerów, nie wiem dlaczego została usunięta.
Tutaj nowe o postaci Lydii, pożyczone z fanpage'a ,,Beacon Hills to mój dom.'':
• Scott wie o pocałunku Stilesa i Lydii
• Zobaczymy więcej przyjaźni między Lydią, a Malią.
• Nie będzie żadnej historii zazdrości między Lydią i Malią.
• Lydia wie, że Stiles odwiedził ją w Eichen.
• Matka Lydii będzie milsza dla Stilesa po tym jak uratował jej córkę.
• Scott i Lydią będą mieli więcej wspólnych scen.
• Lydia wie, że to Stiles uratował ją na boisku lacrossa w pierwszym sezonie.
• Ona wie o incydencie z Stilesem i Donovanem. Lydia wie, że wszyscy jej przyjaciele są blisko niebezpieczeństwa, ale również wie, że są silni.
• Teen Wolf zaczęło się z Scottem, Stilesem i Lydią. (i prawdopodobnie zakończy). Oni są sercem i duchem tego serialu.
• Scenarzyści przygotowali dla Lydii ciekawe sceny w nadchodzącym sezonie.
• Bez względu na wszystko, Lydia zawsze wie, że przyjaciele ją kochają.

wioletaHP

To wygląda trochu tak, jakby cały sezon był poświęcony Lydii XD

ocenił(a) serial na 10
Rarity

Może ktoś, kto wyjawił te spoilery skupił się na wątkach dotyczących tej postaci bo były już pewne, nad wątkami dla reszty watahy dopiero się zastanawiali :D

Rarity

Ja czasami mam wrażenie, że cały serial jest jej poświęcony ;_;

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

A tutaj spoilery które umieściłam poprzednio i zostały usunięte.
https://www.facebook.c o m/beacon.hillspolska/photos/a.285015084984487.1073741828.285013511651311/6345596 23363363/?type=3&theater

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

Premiera sezonu w związku z wypadkiem Dylana przesunęła się na jesień (miała byc latem).

użytkownik usunięty
wioletaHP

Wiem z twittera, że nakręcili jakieś sceny Stydii na plaży (???)

wioletaHP

Ponoć Scott bardzo pragnie bliskich spotkań III stopnia z Isaakiem?

Przynajmniej w tym artykule tak pisze:

http://moviepilot.com/posts/3858177

ocenił(a) serial na 10
Ewcia78

To brzmi jak opis kolejnych odcinków ,,Mody na sukces''. Niech nie robią z TW beznadziejnej telenoweli, czy i tutaj każdy musi z każdym? Poważnie?!

wioletaHP

No ja to hmmm........ ten tego... to bym mogła z Derekiem. Ale co na to poradzę, że on nie chce? :o)

użytkownik usunięty
wioletaHP

Ponoć Peter wraca bo jest pewne zdjęcie Iana z planu ^^ ^^ ^^ <3

ocenił(a) serial na 10
wioletaHP

Utrzymując tradycję odchodzenia głównych aktorów, Arden Cho nie pojawi się w 6. sezonie.

Wiem, że postać Kiry nie miała zbyt wielu fanów, ale bardzo brzydko zakończyli jej wątek. Scott znów pokrzywdzony...

wioletaHP

Już całkiem jej nie będzie? Aktorka zrezygnowała czy co?

ocenił(a) serial na 10
Request_

Tak, jest filmik jak zegna sie z fanami.

Request_

Jeff jej nie uwzględnił w scenariuszu więc nie miała za dużego wyboru

ocenił(a) serial na 8
wioletaHP

widać Scottowi nie dane jest mieć szczęśliwego związku

landlubber

Biedny

wioletaHP

1. Zostało potwierdzone że rodzina Stilesa jest z Polski

2. Tyler Posey wyreżyseruje jeden odcinek TW

3. Peter przez cały 5 sezon był w Eichen House

ocenił(a) serial na 8
Request_

Kira ma opuścić obsadę Teen Wolf. Arden Cho opublikowała filmik na YouTube z tą informacją.

użytkownik usunięty
Request_

Możesz podać źródło podpunktu z pochodzeniem rodziny Stilesa?
3. To czemu cholery go nie pokazały w scenie z Vallackiem? -.-''

Informacje podał Will Wallace (scenarzysta TW) na swoim twitterze. Ostatnio jeszcze napisał że jego imie poznamy w tym sezonie ! ;)

użytkownik usunięty
Request_

Łoo superek :) Strzelam że imię Stilesa to... Mściwój :D

Jakoś nie moge sobie Stilesa wyobrazić jako Marka albo Marcina. Ciekawa jestem co wymyślą.;D

użytkownik usunięty
Request_

Mi się zdaje, że dadzą jakieś imię trudne do wymówienia dla Amerykańców ;)

ocenił(a) serial na 7

Na pewno jakies zawierające "sz", "cz" lub coś w tym stylu. Jakiś Grzegorz albo inne "twarde" do wymowienia imię

ocenił(a) serial na 10
karolinex

Błagam, niech to będzie Stanisław. Stasiek Stilinski, czyżby nie było to świetne? :)

użytkownik usunięty
garcia778

Albo Henryk jak Magneto ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones