Ted Lasso (2020-2023)
Ted Lasso: Sezon 3 Ted Lasso Sezon 3, Odcinek 12
Odcinek Ted Lasso (2020-2023)

To cześć, czołem

So Long, Farewell
8,8 313
ocen
8,8 10 1 313
Ted Lasso
powrót do forum s3e12

Idealne zakończenie sezonu 10/10
Apele umie w takie seriale. Ted Lasso bawi,uczy,wzrusza i podnosi na duchu.
Aktorzy świetnie dobrani wielu z nich napewno zobaczymy w jeszcze nie jednym serialu czy filmie.

sancote

Też uważam, że to jedno z najlepszych zakończeń seriali, jakie kiedykolwiek wyszło. Wszystkie wątki pozamykane i generalnie dobrze poprowadzony finał. Takie 3 sezony, a głównie 3 sezon przez 11 odcinków szczytowanie (z kilkoma słabymi epizodami), by na końcu był totalny wybuch, if you know what I mean ;)

sancote

Jaki serial od Apple jeszcze polecasz?

ocenił(a) serial na 10
sewerynantosiewicz

Terapia bez trzymanki - ten sam scenarzysta.

ocenił(a) serial na 8
sancote

No nie do końca sie zgodzę, że zakończenie było idealne. Owszem losy prawie wszystkich bohaterów się jakoś ułożyły, natomiast nasz główny bohater wrócił do punktu wyjścia, a nawet gorzej-powrót do domu, mistrzostwa nie zdobył, bez żony, bez miłości.

ocenił(a) serial na 8
Supermarket

Ale biorąc pod uwagę powiedzenie Teda, że dla niego nie jest ważne czy się wygra czy się przegra, to bym nie powiedziała, ze wyszedł na tym najgorzej. Zrobił co mógł - poprowadził drużynę do końca i wrócił do domu, do syna, na którym mu najbardziej zależało.

Supermarket

Szkoda że Ted albo Rebecca nie znaleźli odwagi i nie wyznali sobie miłości. Mogło by być też fajne zakończenie .

ocenił(a) serial na 10
sancote

Tak czy inaczej. Smuteczek. Dobrze się bawiłam. Dużo popłakałam (idealne dla oczyszczenia zatok w chorobie). Tyle mądrości, serca…. Genialny serial!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones