PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=318471}

Technicy-magicy

The IT Crowd
7,9 31 233
oceny
7,9 10 1 31233
Technicy-magicy
powrót do forum serialu Technicy-magicy

...no właśnie - nic mnie tak nie irytuje w serialach komediowych jak dograne śmiechy i aplauzy.
Jeśli ktoś mógłby polecić jakieś dobre seriale komediowe, w podobnym stylu, tylko bez
podpowiedzi kiedy powinienem się śmiać, to byłbym wielce wdzięczny :-)

Urodzony4Lipca

Family Guy :)

jonkanguur

a coś z brytyjskim poczuciem humoru? no i nie tak znanego jak Family Guy, czy Latający Cyrk Monty Pythona ;)

Urodzony4Lipca

Może Shameless UK? Choć sam preferuje bardziej amerykańską wersje.

ocenił(a) serial na 10
Urodzony4Lipca

może niekoniecznie brytyjski humor, ale znakomity serial i bez nagranego smiechu - Parks and Recreations :) 1 sezon cienki, ale jak się potem rozkręca!!

ocenił(a) serial na 6
Urodzony4Lipca

Office amerykański.

ocenił(a) serial na 10
xavi1991

czemu nie brytyjski? brytyjski dobry jest.

ocenił(a) serial na 6
TheGood

Nie znam więc nie mogę polecić, a amerykański mogę bo znam ;)

Urodzony4Lipca

Pewnie odgrzebuję temat, ale Silicon Valley jest świetne.

Urodzony4Lipca

Proponuje U nas w Filadelfi i Chlopaki z barakow nie ma tych glupich podlozonych smiechow.A obydwa seriale sa super.

ocenił(a) serial na 8
Urodzony4Lipca

Zdecydowanie polecam brytyjski "Peep show", mój ukochany serial komediowy, kręcony zazwyczaj z oczu postaci. Dzisiaj obejrzałem cały pierwszy sezon "The IT crowd" i "Peep show" jest dużo lepszy, ale oba są bardzo fajne. W "Peep show" nie ma dogranych śmiechów i aplauzu.

Urodzony4Lipca

Może Brooklyn 99?

ocenił(a) serial na 9
Urodzony4Lipca

Dramatyzujesz. Tu przynajmniej jest się z czego pośmiać,w nowych serialach na Comedy Central humor jest żenujący a salwy sztucznego śmiechu znacznie potężniejsze.

ocenił(a) serial na 6
Urodzony4Lipca

Taka konwencja. Poza tym większość sitcomów jest nagrywana przed publicznością, na scenie, więc najczęściej te śmiechy pochodzą od osób siedzących na sali.

użytkownik usunięty
Urodzony4Lipca

Saxondale

Urodzony4Lipca

Peep Show

Urodzony4Lipca

THE OFFICE

Urodzony4Lipca

Superstore zdecydowanie zostawia ci do interpretacji momenty w których możesz się śmiać

Urodzony4Lipca

The office , zarówno UK , jak i USA...I koniecznie "After life" I,"Derek" I "Detektoryści"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones