PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581312}

Taniec rządzi

Shake It Up!
5,7 5 828
ocen
5,7 10 1 5828
Taniec rządzi
powrót do forum serialu Taniec rządzi

Według mnie to beznadziejna produkcja. Taniec nie jest jakiś profesjonalny,gra aktorska poraża i całkowity nie realizm. Każde show,konkurs itp. one muszą wygrać. Próbowałam to jakoś oglądać,ale nie podoba mi się to. Cece jest irytująca a Rocky daję się jej wykorzystywać i jest tylko dodatkiem (np. rozmowa Rocky z tym kolesiem w akademii tańca: "Cece i ja razem tańczymy,poznałyśmy się.."."Nie chce wiedzieć nic o Cece,powiedz kim ty jesteś!" "To proste. Przyjaciółką Cece" Nie pamiętam dokładnie,ale coś w tym stylu.) Niby to wie a nic z tym nie robi. Jakie wartości oprócz sztucznej przyjaźni ten serial ma zamiar wpajać dzieciom?

ocenił(a) serial na 6
Kaoshi

Jeśli chodzi o główne bohaterki to strzał w dziesiątkę. Już kiedyś o tym gdzieś pisałam, ale ty to bardzo dobrze ujęłaś. Cece strasznie wykorzystuje Rocky, a ona zgadza się potulnie na wszystko. Na szczęście trochę to się zmieniło i w ostatnim odcinku 2 sezonu ta druga wreszcie "tupnęła nogą" i bardzo dobrze. Od tej pory jest ciut lepiej... Gra aktorska jest tutaj i tak lepsza niż np. w Nadzdolnych, Austin i Ally...

Lola140392

racja, no, ale patrzcie jaka surowo CeCe traktuje Rocky w odcinku "Duch świątecznego tańca" (ang. "Merry Merry It Up").

ocenił(a) serial na 6
DemonRipper

Chyba mi to umknęło. Muszę chyba jeszcze raz obejrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones