Tajna inwazja (2023)
2023 Tajna inwazja 2023, odcinek 6
odcinek Tajna inwazja (2023)

Dom

Home 36m
5,1 694
oceny
5,1 10 1 694
Tajna inwazja
powrót do forum 6 odcinka

Finał jak finał

ocenił(a) serial na 2

Ogólnie uważam że odcinek ten nie wypadł źle ale można było się spodziewać czegoś lepszego bo mam wrażenie że akcja poszła zbyt łatwo. Odcinek dużo za krótki wszystko praktycznie w błyskawiczny sposób pokazane. Trochę szkoda bo można było to rozwinąć lepiej...

ocenił(a) serial na 8
lucjan30

możliwe zakończenie sprawia sprawę nierozwiązaną ze skrullami co nie tylko oznacza dalszy tego wątek ale i to że będzie to kolejne wydarzenie które wpłynie na fabułę innych produkcji

ocenił(a) serial na 5
rys_dawid

Niech nie robią drugiego sezonu. Jak kocham Marvela tak tu musze powiedziec STOP

ocenił(a) serial na 8
Barricade18

No cóż może zrobią może wątek skrulli będzie wątkiem długo falowym z pewnością teraz będzie on w każdej produkcji wspominany i mnie jakiś czas i pewnie będzie 2 sezon albo film w każdym razie dużo dróg otwiera ta produkcja

ocenił(a) serial na 5
lucjan30

Cały ten serial to niewykorzystany potencjał i finał to podtrzymał. Ciekawe teraz w ogóle co zrobią z postacią G'iahi w MCU. Czy totalnie oleją to, że posiada moce większości bohaterów czy nie? Coś mi się wydaje, że to pierwsze.

I jeszcze kwestia Rhodesa. Ciekawe kiedy go podmienili. Po Civil War? W okresie 5 lat między akcją Endgame czy może po Endgame?

ocenił(a) serial na 8
michal98_filmweb

Na pewno po civil war bo rhodes jest sparaliżowany nadal wiec to akurat pewne

ocenił(a) serial na 5
rys_dawid

Jest niby oficjalne wyjaśnienie od twórcy, jednak według mnie nie ma to sensu, że już od Civil War został podmieniony. Według mnie po 9 latach byłby w jeszcze gorszej kondycji fizycznej. Dodatkowo z tego sprzętu wspomagającego chodzenie korzystał nadal w Endgame. 

Jedynie ta kwestia wypowiedziana do Cpt. Marvel w Endgame, że gdzie ona była przez ten czas mogłaby sugerować, że wtedy był Skrullem, bo dość emocjonalnie to wypowiedział. Jednak nadal najsensowniejszym rozwiązaniem byłaby jego podmiana po Endgame. 2-3 lata to też długi okres czasu. Inni jak choćby agent Ross mogli spędzić tam może w najgorszym dla nich razie miesiące.

I dodatkowo jakim cudem wytrzymałby 9 lat w tym napromieniowanym miejscu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones