PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 060
ocen
7,1 10 1 36060
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Ten sezon nie powinien powstać, ale ja mam pomysł jak powinien wyglądać 10 sezon.

Zod zostaje odesłany do innego wymiaru, zabija wszystkich Kondorczyków, i napotyka w tym świecie Karę szantażuje ją że jak go nie odeśle z powrotem na ziemie zabije ją. Kara go odsyła, Zod na ziemi sprzymierza się z Lexem i w ostatnim odcinku serialu niszczą planetę.

Co do Chloe to nie ratuje Olivera i czeka na Clarka. Lois wyciąga sztylet, Clark się budzi tak jak było to w filmie. Oliver wymyka się spod kontroli porywaczy Clark go ratuje i pojawiają się w wieży strażniczej gdzie czeka na nich Chloe. W ostatnim odcinku łączą się z Sokołem Stargirl, Czarnym Kanarkiem i Impulsem, ale i tak nie mogą sobie poradzić z Lexem i Zodem wiec jeszcze przywołują na ziemię Kare i Lane

Co do reszty odcinków to Zod i Lex zbierają siły by w ostatnim odc. zaatakować
w każdym odcinku chodzi o coś innego tak jak to było w odcinkach "Idol" czy "Escape" z 9 sezonu. Akcja całego sezonu toczy się pomiędzy Clarka, Chloe, Lois, Olivera i Tess ( tak jak to było w 9 sezonie).

Co do Tess to nie mam zielonego pojęcia, ale napewno robiłaby to samo co w poprzednich odcinkach, czyli wmawiałaby że ratuje świat a robiłaby wszystko dla swojego dobra.

ocenił(a) serial na 8
ghost21

mi się ta twoja wersja coś słabo podoba

ocenił(a) serial na 10
PABLO_1112

Ale na pewno byłby lepszy finał niż jest.

Jeszcze zapomniałem o Marsjaninie.

ghost21

"i napotyka w tym świecie Karę szantażuje ją że jak go nie odeśle z powrotem na ziemie zabije ją."
Skąd tam się Kara wzieła?
Prędzej by poświęciła własne życie by ratować ludzi i chronić Clarka niż odesłała Zoda.
Reszta to niezrozumiała papka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones