PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838422}

Tajemnica lasu umarłych

Das Geheimnis des Totenwaldes
6,8 670
ocen
6,8 10 1 670
Tajemnica lasu umarłych
powrót do forum serialu Tajemnica lasu umarłych

Sprawa ciekawa, ale mogłoby to być spokojnie dwa razy krótsze. Człowiek przysypia przy tym, a potem jest szybki, istotny fragment i nagle nie wiadomo o co chodzi. Długie sceny, rozwlekłe dialogi i nagle cyk, nie wiadomo skąd akcja przenosi się gdzieś nad morze na 20 sekund i znów cyk, jesteśmy nagle z całą rodziną przy stole i kolejne 5min dyskusji nad tym co się wydarzyło w ciągu 5 z tych 20s... Zwłaszcza pod koniec już się wyłączyłem i mam wrażenie, że przeoczyłem najciekawsze fragmenty filmu. Skąd oni tę mapę wytrząsnęli? Chyba sobie poczytam o tym jak to naprawdę było. Ostatnio słuchałem sporo nagrań dokumentalnych o takich sprawach kryminalnych i często się zastanawiałem czemu nikt tego nie zekranizował, bo niektóre historie są naprawdę konkretne, ale jeżeli to ma w ten sposób wyglądać to już wolę lepiej nie. Istotne fakty toną tu w morzu melodramatu. Ja rozumiem, że to się działo na przestrzeni 30 lat i czasami trzeba trochę zwolnić akcję żeby oddać przeżycia bohaterów, ale tutaj jak dla mnie stanowczo tego za dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones