Tacy jesteśmy
powrót do forum 6 sezonu

Przecudowne podsumowanie historii Pearcow....
Oglalam kilka tygodni po smeirci taty i bylam poruszona, jak temat odchodzenia zostal tu pokazany.
Wspanialy serial, w czasach produkcji o mordercach, pelnych przemocy - super zobaczyc historie o miłości. O tym, że dobro jest wsrod ludzi. Ze rodzina jest wartością, nawet jeśli bywa tez balastem.
Sezon 5 krecony w pandemii byl ewidentnie najslabszy z powodu ograniczen i widac, jak musieli pokroic watki, ale final pokazuje, ze to Rebeca byla glowna postacia. Naprawde wspaniala produkcja, pieknie zakonczona.

ocenił(a) serial na 8
jo_aotearoa

Przyznam, że mnie przez jakiś czas serial dosyć nużył. Rok temu oglądałam pierwsze 4 sezony i chociaż z jednej strony widziałam, że obiektywnie to naprawdę niezły serial, to jednak przy tej ilości odcinków zanim wreszcie dobrnęłam do końca 4. sezonu miałam już go strasznie dosyć, może w dużej mierze dlatego, że nie jestem wielką fanką produkcji obyczajowych.
Teraz siadłam w końcu do ostatnich dwóch sezonów i połknęłam je w kilka dni, były piękne, wzruszające (oczywiście, irytujące wątki i zachowania też były, ale przeważało jednak to wielkie emanujące z serialu ciepło) i ostatecznie zmieniłam dzięki temu opinię o całym serialu (chociaż - drugi raz raczej go nie obejrzę).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones