PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766007}

Tacy jesteśmy

This Is Us
8,3 16 806
ocen
8,3 10 1 16806
Tacy jesteśmy
powrót do forum serialu Tacy jesteśmy

Wyciskać łez

ocenił(a) serial na 10

Nie jestem w stanie obejrzeć choćby jednego odcinka bez ryczenia jak bóbr! Ten serial to arcydzieło!!!

ocenił(a) serial na 10
wiola1914

Ja mam tak samo , strasznie emocjonalny ! ale ryczę i nie mogę przestać oglądać :)

ocenił(a) serial na 10
wiola1914

Prosze powiedz gdzie oglądasz 4 sezon? moje źródło padło i nie wiem gdzie moge obejrzec ....a kocham ten serial!

yeenna3

Podpinam się pod pytanie. :)

ocenił(a) serial na 8
Klio_02

na amazon jest

ocenił(a) serial na 10
yeenna3

Ja korzystam z aplikacji "cyberflix tv" na tel z androidem i stremuje na telewizor. Apki nie ma oficjalnie w sklepie googla

ocenił(a) serial na 8
wiola1914

WyciskaCZ a nie WyciskaĆ.

ocenił(a) serial na 10
Klaman123

Tak, wiem, ale niestety edytować już się nie dało, a słownik w telefonie lubi płatać figle. Niemniej jednak - dziękuję.

wiola1914

Muszę powiedzieć, że ilość "chwytających za serce monologów" dość szybko robi się irytująca. Brakuje tylko neonu "teraz płakać! albo szlochów publiczności w tle. Bardzo nierówne odcinki- bardzo ciekawie poprowadzone wątki przeplatają się z męczącymi mdląco-ckliwymi wstawkami ewidentnie zaprojektowanymi na "ryczenie jak bóbr". Mnie takie manipulacje irytują, zamiast wzruszać.

ocenił(a) serial na 10
zofiam_filmweb

Oczywiście, jedni lubią takie ckliwe i mdłe produkcje, a innych one irytują. Po roku czasu od dodania tego komentarza muszę przyznać, że tych ckliwych scen jest aż nadto - wręcz zaczynają działać w drugą stronę, a wątki, które są ciekawe, skracane są na rzecz tych wzruszających. Niemniej jednak wciąż śledzę z zaciekawieniem losy Pearson'ów i wciąż się zdarza uronić łzę, ale 'ryczenia jak bóbr' już brak.

ocenił(a) serial na 7
zofiam_filmweb

Mam takie same odczucia. To, że płaczę na serialu nie musi oznaczać, że jest dobry.

wiola1914

Wszystko ok do momentu aż na ekranie nie pojawia się postać Randall'a i Beth! Nie da się na to patrzeć :/ Okropnie są irytujący...

ocenił(a) serial na 10
frankie_jadczyk

W samo sedno! Momentami dorzuciłabym Kevina, bo aż czasami jedyne, co mogę o nim powiedzieć to to, że wyżej s*a niż du*ę ma...

wiola1914

Dokładnie, tak jak mówisz, ale daleko mu by osiągnąć poziom szanownego małżeństwa :D

ocenił(a) serial na 10
frankie_jadczyk

Muszę się zgodzić, bo Ci biją na głowę wszystkich, a w szczególności Beth - jest mega irytująca!

wiola1914

A ja ją lubię. Jest bardzo prawdziwa. No, może nie wtedy kiedy zasypia w pełnym makijażu

ocenił(a) serial na 10
alicjadsd

Oczywiście - ile ludzi tyle opinii i każdy ma swoich ulubionych bohaterów. Ja nie jestm fanką Beth, za to bardzo lubię Toby'ego i Jack'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones