PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708201}

Tabu

Taboo
7,9 70 207
ocen
7,9 10 1 70207
6,7 11
ocen krytyków
Tabu
powrót do forum serialu Tabu

Mroczny Hardy

ocenił(a) serial na 8

Pierwszy odcinek zapowiada bardzo ciekawą historie. Cały czas obecny jest klimat rodem z True Detevtive: mrok, tajemnica, psychodeliczne wstawki, a także wyraźnie zarysowana postać głównego bohatera. Zobaczymy jak dalej rozkręci się historia.

ocenił(a) serial na 9
Hunter1414

Zapowiada się przednio ;)
Niecierpliwie czekam na kolejne odcinki ;)

ocenił(a) serial na 10
DonMeone

Nadciaga kozak okrutny.

ocenił(a) serial na 8
DonRufinio

To co najbardziej urzekło mnie w pierwszym odcinku, to sposób ukazania Londynu: brudny, obskurny, i wyraźnie podzielony na warstwy. Na myśl od razu przychodzi "Zbrodnia i Kara" Dostojewskiego, i "Lalka" Prusa. Jeżeli to utrzymają klimat, i pociągną fabułę w dobry sposób, to zapowiada się bardzo porządny, jak już wspomniałeś "kozak".

ocenił(a) serial na 3
Hunter1414

To sprawdź sobie The Frankenstein Chronicles, tam to dopiero masz "piękny" Londyn.

ocenił(a) serial na 8
wild79

A serial zakończony, czy rozkopany pod koniec ?

ocenił(a) serial na 8
Hunter1414

Hardy to mężczyzna wręcz stworzony do noszenia cylindrów! :D

Mr_Nevada

Dokładnie. Idealnie się wpasował.

ocenił(a) serial na 8
Mr_Nevada

Alfie też lubił kapelusze ;)

Hunter1414

Na plus Hardy,klimat, brud i mrok. To na pewno. Natomiast pośladów nie urwała mi póki co historia. Może dlatego że nie lubię kiedy o bohaterze opowiada się jaki to zły jest, przerażający - a mało z tego widać na ekranie. Póki co oczywiście. Zobaczymy jak się rozkręci.

Hunter1414

Gdzies na necie mozna go obejrzec?

ocenił(a) serial na 7
Hunter1414

Umiejscowienie akcji to totalnie nie moja bajka, trailer też jakoś nie wywarł na mnie większego wrażenia, ale po obejrzeniu odcinka, jestem pozytywnie zaskoczona. Zdecydowane głównym atutem jest tutaj Hardy (właściwie to on w ogóle wzbudził um nie zainteresowanie owym serialem). Co prawda postać sprawia wrażenie, że gdzieś już to widziałam, niemniej zapowiada się na interesującego, charyzmatycznego psychola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones