Szpital na peryferiach
powrót do forum 1 sezonu

W seriali Szpital na Peryferiach czy innych bardzo podobają mi się role Czechosłowackich aktorów...Wracając do serialu- ciekawy, treściwy. Przedstawiający losy inteligencji bo przecież nimi są lekarze. Jak to w życiu nie układa się im za bardzo. Fajna rola dr. Strosmajera bardzo ubarwił ten serial (notabene aktor cierpiał na depresje, w związku z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa. Bardzo dobra rola dr Sovy seniora- ciepły , miły człowiek ale przy stole operacyjnym bezkompromisowy. W sumie to on znalazł jako jeden z niewielu szczęście w życiu. Łoj długo by pisać o tym serialu- mam sentyment z dzieciństwa a po raz drugi obejrzałem całą serię jako 45 latek.

sebastianjarecki

Witam
Z ciekawością przeczytałam ten wpis.
Szukam, gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki serialu... Szpital na peryferiach,.. po dwudziestu lat, i nowa generacja.
Sama jestem lekarzem, gdy był emitowany pierwszy raz byłam zbyt mała aby pamiętać.... A teraz tak mnie zaciekawił, że bardzo będę wdzięczna jeżeli Pan mi pomoże dotrzeć do wszystkich odcinków.
Dziękuję, pozdrawiam Anna Magdalena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones