PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721921}

Szkoła

3,3 4 668
ocen
3,3 10 1 4668
Szkoła
powrót do forum serialu Szkoła

Tradycyjnie wszyscy bohaterowie to albo osobnicy niespełna rozumu, albo idioci, albo zboczeńcy Ewentualnie wszystko to na raz. Ciekawe czy TVN potrafi wymyślić głupszy serial.

ocenił(a) serial na 1
frycek49

Oglądając kilka odcinków tego "arcydzieła" doszedłem do wniosku że dzisiejsza młodzież tylko chla wódę, ćpa, oraz uprawia sex z kim popadnie.

ocenił(a) serial na 2
maciekd_filmweb

oraz wierzy w istnienie UFO

ocenił(a) serial na 1
r_marvel

Niestety, to banda idiotów, a kuratorium już dawno powinno tego dyrektora posłać na zieloną trawkę

ocenił(a) serial na 6
r_marvel

Mów co chcesz, ale kto powiedział, że UFO nie istnieje? Znikąd w końcu ta teoria się nie wzięła. Wszystko jest możliwe.

ocenił(a) serial na 4
r_marvel

Ufo, duchy, reinkarnacja oraz zjawiska paranormalne są prawdą.

ocenił(a) serial na 10
maciekd_filmweb

Bo tak przecież jest

ocenił(a) serial na 10
frycek49

To jest BARDZO głupi serial, ale po głupich filmach można się spodziewać super komedii :D

ocenił(a) serial na 8
o_OJunior

a ty jestes bardzo glupia laleczka ;D

ocenił(a) serial na 10
hercules38

Wyjaśnień mi, co zmusiło Cię do tego, aby mnie obrazić.widzę że innych też atakujesz durnymi tekstami. Uwierz mi tak nienpokazujesz że jesteś fajniejszy, tylko jeszcze głupszy. Miales w ogóle jakiś powód aby obrazić mnie i innych? Każdy ma swoją opinię i się jej trzyma tak samo radze tobie.

ocenił(a) serial na 8
o_OJunior

bo wkurza mnie jak ktos pisze glupoty bardzo glupi serial to moze byc to co ty ogladasz czyli babskie glupotki mordeczko ;p

ocenił(a) serial na 10
hercules38

Głupie jest to że ty w ogóle założyles tu konto, bo nietolerujesz zdania innych. Każdy jest inny i powinieneś to tolerować tak samo każdy ma swoją opinię i pisze co mu się podoba. To wolny kraj. A jeżeli tak bardzoncie to wkurza to po co tu zagladasz? Aby inni też się wkurzali? Uważają bo z nerwów umrzesz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
hercules38

Pisze co chcesz. Mnie to nie interesuje bo to tylko ty pokazujesz jaki jesteś banalny. Pisz co chcesz sama wyżej napisała że to wolny kraj ale ja sb du*y toba zawracać nie będę. Pisz co chcesz ale uwierz mi tak szacunku nie zyskasz.

ocenił(a) serial na 8
o_OJunior

yhym malo mi na tym zalezy od osob ktorych nie znam mordeczko

ocenił(a) serial na 10
hercules38

A jak osoby które znasz to zobaczą, także nie będzie ci na tym zależało?

ocenił(a) serial na 8
o_OJunior

tylko ze nikt nie wie ze ja to ja:D

ocenił(a) serial na 10
hercules38

Kiedyś się dowiedzą. zakończmy dyskusje miło sie rozmawiało nara

ocenił(a) serial na 8
o_OJunior

yhym ok nara

użytkownik usunięty
hercules38

"sb bd"? Co za je bany frajer...

ocenił(a) serial na 1
hercules38

BO TO JEST GÓWNO

ocenił(a) serial na 1
o_OJunior

Użytkownik hercules38 atakuje każdego, komu nie podoba się wspomniany serial. Nie radzę z nim dyskutować, jest to jak szachy z gołębiem. Nieważne jak dobrze byś nie grał, gołąb i tak poprzewraca wszystkie pionki, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej. I tu najlepsza część: ten kretyn twierdzi że ma 24 lata. Ja pierdzielę.

Megafil666

Większego idioty na Filmwebie nigdy do tej pory nie poznałem jak hercules38. Rozumiem że ten lubi co innego, a inna osoba lubi też co innego, ale żeby jeszcze kogoś obrażać i nie pisać z dużej litery to grzech powszedni.

ocenił(a) serial na 1
Cyprian_Swiecki

Dokładnie, ten użytkownik to debil

ocenił(a) serial na 8
frycek49

kolejny durny kozak co sapie a jak ktos go bije to placze z tb tez tak jest baranie jajoglowy:D

użytkownik usunięty
hercules38

Naucz się pisać, pało.

ocenił(a) serial na 8

pisze lepiej od cb pedale

ocenił(a) serial na 6
hercules38

Wcale nie.
Gdyby tak było, to raz, że nie używałbyś skrótów, a dwa to zaczynałbyś zdania wielką literą.
Poza tym, naucz się ogłady i kultury, bo w internecie anonimowy jednak nie jesteś.

ocenił(a) serial na 8
Ertix_Poke

po 1 co sie wtracasz :D po 2 liczy sie ze gramatycznie dobrze i co maja skroty do tg nie moja wina ze ten tepak ich nie rozumie :D

frycek49

Bohaterowie są tacy jacy są, by coś się działo i było co oglądać. Bo normalna szkoła to przecież same nudy i tylko od czasu do czasu są jakieś perturbacje.

ocenił(a) serial na 1
Anna_Sandstorm

W takim razie ten serial, mógłby nie powstawać w ogóle ;)

ocenił(a) serial na 1
frycek49

Tak, wystarczył rok by powstał jeszcze większy rzyg od Szkoły. 19+…

ocenił(a) serial na 5
frycek49

TVN wymyśla pierdoły których nie ma w normalnych szkołach, za to nie porusza prawdziwych problemów np.dyskryminacji wśród młodzieży, tego że osoby z orzeczeniem są trzymane na uboczu i nie mają kolegów. Z tego serialu w mojej szkole do której chodziłem wynikło dużo idiotycznych zachowań. Kilka odcinków było fajnych, resztę już sami wiecie do czego...19+ to jeszcze większy syf staje się inspiracją dla idiotycznych zachowań, 19+ gorsze niż szkoła zachęca jeszcze do ableizmu (czytajcie na wikipedii co to jest?)

ocenił(a) serial na 1
Posthumous123

oba te seriale są słabe, ale szkoła gorsza (choć jako komedia nieźle się sprawdzają ) ;)

ocenił(a) serial na 10
Posthumous123

Zgadzam się:-)

ocenił(a) serial na 10
Posthumous123

Były odcinki o dyskryminacji z różnych powodów i o uczniach z niepełnosprawnością

ocenił(a) serial na 7
frycek49

Potrafi, W szpitalu gość został pogryziony przez owce

ocenił(a) serial na 1
Zoja_Du

Haha dobre !

użytkownik usunięty
Zoja_Du

Pierwsze słyszę o pogryzieniu przez owce. Ilu nowych rzeczy można się dowiedzieć!

ocenił(a) serial na 1
frycek49

Zbieranina patoli i debili w tym serialiku.

ocenił(a) serial na 10
frycek49

To jest bardzo dobry serial, wspaniała gra aktorska, wyraziści bohaterzy, problemy prosto z życia, brawurowe sceny i piękne dziewczyny, ten serial miał wszystko co potrzebne do tego by uznać go za kultowy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones