Szkoła dla elity
powrót do forum 6 sezonu

nikogo z obsady z pierwszych sezonow juz nie ma? serio? ogladalem tylko dla nich to w sumie, mam dalej ogladac czy sensu nie ma?

Seba24

Nooo ogólnie to kicha się zrobiła ale tez ma swój urok

ocenił(a) serial na 8
Seba24

Ten 6 sezon wydaje się ciut lepszy od dwóch poprzednich ale trochę słabo że żadnego odniesienia do postaci z poprzednich sezonów: Samuel w końcu jaka jest prawda nie przeżył?(na to wygląda ale żadnego pogrzebu jakiejś sceny pożegnania) Co z Rebe, Cayetaną, Omarem?

ocenił(a) serial na 8
Seba24

Ja obejrzałem pierwsze dwa odcinki szóstego sezonu i jak dla mnie jest ok. No i tez ciężko, że jeżeli serial toczy się wokół szkoły, żeby postacie z pierwszych sezonów cały czas chodziły do tej samej szkoły. Muszą być zmiany, ważne żeby poziom nie spadał w dół. Te nowe postacie i wątki też jak na mój gust są ciekawe.

ocenił(a) serial na 7
dziubek1991

ok, ale serial oglada sie dla bohaterow, a tutaj znikneli nagle wszyscy bez zadnego wytlumaczenia

ocenił(a) serial na 8
Seba24

Do każdego odejścia masz wytlumaczenie, jak nie w serialu to w "krótkich historiach

Seba24

Po słabym sezonie 4 i 5 sezon 6 daje radę . Oglądałam z ciekawością . Brak wytłumaczenia co do Rebe i Omara jest skutkiem tego , że Patric , Ari i Mencia powtarzają klasę o czym informują na samym początku , wiec osoby z poprzednich sezonów już ta edukacje zakończyły . Sprawa Samuela została wyjaśniona . Czekam na 7 sezon

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones