Szkoła dla elity
powrót do forum 4 sezonu

w całej historii serialu bezapelacyjnie najbardziej irytującą postacią jest Marina - a przynajmniej w moim mniemaniu. przed ukończeniem 18 r. życia udało się jej złapać HIV i zaciążyć; była hipokrytką i egocentryczką która traktowała swoich bliskich jak gówno i ryzykowała - też kosztem innych - dla faceta którego ledwo znała a potem się dziwiła że narobiła sobie aż tylu wrogów. nawet mi ulżyło na myśl, że nie będzie już więcej Mariny w serialu


....do czasu kiedy postanowili wprowadzić do najnowszego sezonu Marinę 2.0 - czyli   Mencię.
 szczerze nienawidzę kiedy kreuje się jakąś postać na niesamowicie superinteligentną a podejmuje w życiu tak idiotyczne decyzje, że pozostaje tylko złapać się za głowę bo aż się niedowierza, że można być aż tak durnym. 
niby Mencia mówiła że jest inteligentniejsza od swojego starszego rodzeństwa bo przeskoczyła klasę wyżej, ale ręce aż mi się załamały kiedy zaczęła sypiać z Armando .... nie, sorry, wróć. nazywajmy rzeczy po imieniu: kiedy zaczęła się prostytuować, bo tatuś zakręcił kurek z źródełkiem pieniędzy. a potem jeszcze nie widziała nic złego w przyjmowaniu od Armando prezentów jak drogi wypasiony telefon.  no sorry, ale to jest idiotyzm do kwadratu. jak można być aż tak durnym???

fakt, iż to z jej winy jej matka zginęła a brat na 2 lata trafił do szpitala i cudem nie stracił życia ani zdolności chodzenia kompletnie niczego ją nie nauczył zaskarbia sobie u mnie jeszcze mniejszą sympatię. 


Mencia jest dokładnie jak Marina: chodząca katastrofa sprowadzająca na siebie i innych nieszczęścia.serio: nie dość tego, że doprowadziła do ogromnej tragedii w swojej rodzinie, jej brat miał niemal przetrącony kręgosłup a na całe szczęście wyszedł z tego tylko z blizną, to kilka lat później z powodu kolejnych idiotycznych decyzji jakie Mencia podjęła, historia się praktycznie powtarza, bo to z jej winy jej siostra została pobita i o mały włos nie straciła życia.


w ogóle Mencia była dla mnie odpychająca już od samego początku kiedy zaczęła flirtować z Rebe. "podoba mi się twój vibe, twoja ekspresja, sposób w jaki chodzi..." kto tak mówi do cholery? Rebe to jedna z moich ulubionych postaci i zasługuje na kogoś znacznie lepszego niż Marina 2.0już boję się tego co Mencia będzie wyczyniać w następnym sezonie......

ocenił(a) serial na 8
isobel

Mencia w chwili wypadku miała może z 4 lub 5 lat, więc to nie jej wina jednak, Patrick też sam wtedy był dzieckiem i miał się opiekować młodszą siostrą co sobie też wypomina.

xLunaSandra

rozpieszczony i rozwydrzony bachor strzelił focha i doprowadził do ogromnej tragedii i niby to nie jest wina rzeczonego bachora bo miało wówczas ok. 5 lat? yhym, jasne.

ocenił(a) serial na 8
isobel

Tata i mama byli wtedy w domu, a kazali Patrickowi się opiekować Mencia co też było raczej dziwne

ocenił(a) serial na 4
isobel

Mencia tu sypia za kasę z armando a tu z Rebe. Strasznie było mi szkoda Rebeki że po Samuelu znowu ma takiego pecha. I jeszcze ten związek lesbijski z Rebe był na siłę. Nie pasował do niej totalnie. Ale całe to rodzeństwo to jeden wielki burdel. Ari kolejna dziwka co leci na 2 fronty, a jednoczesnie uwaza sie za lepszą i Samu co robi Guzmanowi to samo co w 1 brat jemu. Patrick co rozwala związek chłopaków lecąc raz do jednego raz do drugiego. Nie wiem jak oni byli wychowani przez tego dyrka ale słabo mu to wyszło bo jakikolwiek poziom u nich nie jest już trzymany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones