Szkoła dla elity (2018)
Szkoła dla elity: Sezon 4 Szkoła dla elity Sezon 4, Odcinek 1
Odcinek Szkoła dla elity (2018)

Nowe porządki

The New Order 54m
7,2 276
ocen
7,2 10 1 276
Szkoła dla elity
powrót do forum s4e1

Żeby było sprawiedliwie!

ocenił(a) serial na 5
Frodo_pl

żeby było na co patrzeć? ;p a tak poważnie, wątpię żeby w końcowym sezonie wprowadzili nową parę, ale kto wie... jeśli będą jacyś zupełnie nowi bohaterowie to może

ocenił(a) serial na 4
Lunatyczka228

Ja to bym nawet wśród tych znalazł dwie ciekawe dziewczyny he he

ocenił(a) serial na 7
Lunatyczka228

jest nawet kilka nowych par...no może nie do końca nowych bo starzy bohaterowie tworzą pary z nowymi w 4tym sezonie

ocenił(a) serial na 7
Frodo_pl

No jest taki wątek w 4tym sezonie xd

ocenił(a) serial na 4
marcin_lendzion

Dzięki Bogu, ja w międzyczasie zacząłem inny serial także jak go skończę to wrócę do elity, zwłaszcza że tak serio to mega głupi serial i szkoda czasu na niego, ale jak już zacząłem to chce skończyć

ocenił(a) serial na 7
Frodo_pl

ja obejrzałem mase innych seriali między sezonami tego xd

ocenił(a) serial na 7
Frodo_pl

jest głupi, ale jednak potrafi na tyle zaciekawić, że chce sie oglądać dalej

ocenił(a) serial na 8
Frodo_pl

jest nowy wątek les i to już na początku nowego sezonu, ale nie martw się o gejowskie wątki też bardzo zadbano :)

ocenił(a) serial na 4
mike__25

ogólnie jestem załamany wciskaniem wszędzie LGBTQWERTY w Netfliksie, ręce opadają. No nic biorę się za 4 sezon tego ambitnego serialu

ocenił(a) serial na 8
Frodo_pl

oby wciskali jeszcze więcej, bo propagandy hetero jest już aż nadto

ocenił(a) serial na 4
mike__25

z takim myśleniem polecam udać się do najbliższego psychoterapeuty w trybie pilnym. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 8
Frodo_pl

Zastosowałem twoją "logikę", a ty już wysyłasz ludzi do lekarzy? Niskie masz o sobie mniemanie :)

ocenił(a) serial na 4
mike__25

Nie wiem co ma moja wypowiedź wspólnego z "niskim mniemaniem o mnie"... Ps: Psychoterapeuta to nie lekarz, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 8
Frodo_pl

Nieprawda również lekarze są psychoterapeutami.

ocenił(a) serial na 5
Frodo_pl

"ogólnie jestem załamany wciskaniem wszędzie LGBTQWERTY w Netfliksie, ręce opadają." "Może teraz trochę lesbijek?" aha no tak

ocenił(a) serial na 8
Lunatyczka228

bo lesbijki to już nie "LGBTQERTY" to typowa ich logika :D

ocenił(a) serial na 4
mike__25

Inteligentny człowiek rozpozna ironie tam gdzie powinien, pozdrawiam

ocenił(a) serial na 4
Lunatyczka228

Inteligentny człowiek rozpozna ironie tam gdzie powinien, pozdrawiam

Frodo_pl

Czym dalszy sezon Szkoły dla Elity tym większa cenzura scen z Carlą (Ester Expósito).
Pierwszy odcinek I sezonu był bardzo pozytywnie zaskakujący pod tym względem. Carla niesamowicie zmysłowa i piękna. Normalnie pokazywali jej biust podczas scen, a potem jeszcze tylko sekundowy kadr z jej biustem w 3 odcinku (ten trójkącik) i KONIEC. A co dalej w sezonie II i III? Wszystkie inne sceny to było ukrywanie jej ciała przed widzami. Nie wiem czy to ona nie chciała pokazywać chociażby biustu, czy producenci zmienili zdanie.
Poza tym z tą Mariną w I sezonie (María Pedraza) były dwie sceny, ale pokazali wielokrotnie więcej (tyłek i piersi), niż ze znacznie piękniejszą Ester.
Już nie mówiąc o tym że dupy FACETÓW pokazywali wielokrotnie (jakby serial bardziej kierowany do gejów), a tyłka Ester w normalny sposób nie pokazali ani razu.

ocenił(a) serial na 4
pawel_nowakk

może tak być, związki heteroseksualne nie są na topie (o zgrozo)

Frodo_pl

Znaczy są najbardziej popularne, ale ogólnie pamiętasz sceny z Mariną w I sezonie? Były dwie, a pokazali tak naprawdę wszystko. Natomiast z o wiele ładniejszą i młodszą Carlą bardzo mało.

ocenił(a) serial na 4
pawel_nowakk

Przyjacielu bo jest jedna pradawna zasada. Im brzydsza tym łatwiejsza.

Frodo_pl

Człowieku, ale to jest film czyli wszystko wyreżyserowane. Po drugie taka zasada nie istnieje. Ta Carla traktował seks całkowicie na luzie. Bawiła się nim. Natomiast Marina już trochę inaczej podchodziła.

ocenił(a) serial na 4
pawel_nowakk

Oczywiście, że taka zasada istnieje. Pożyjesz jeszcze trochę i sam się przekonasz, pozdro

Frodo_pl

Nie ośmieszaj się, bo jesteś coraz bardziej żałosny. Świat nie jest zero jedynkowy jak ci się wydaje. Dorośnij.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones